• 58 57:55
    14:5
    (Čonka)

TJ Lokomotiva Louny-STARNET - FbC Jazzmani Žatec 14:5
branky: 4. Aleš Linka, 7. Aleš Linka, 11. Josef Helšus, 11. Michal Fürstl, 14. Aleš Linka, 20. Aleš Linka, 20. Aleš Linka, 20. Milan Čížek, 38. Martin Čonka, 52. Aleš Linka, 55. Ondřej Hrdlička, 56. Tomáš Princ, 58. Ondřej Hrdlička, 58. Michal Fürstl - 19. David Milyan, 28. Jan Čermák, 34. Josef Burda, 42. Jan Kučera, 48. David Milyan; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 6:2 + Petr Havlík 5; využití: 2:2; diváků: 174; zásahy brankářů: Václav Frajt 30 - Pavel Sarič 24; po třetinách: 8:1, 1:2, 5:2
59:59 Komentář trenéra domácích TJ Lokomotiva Louny-STARNET Jiřího Lindnera:  Výsledek hovoří za vše. Sice jsme v polovině zápasu poněkud vypadli z role, ale poctivou prácí jsme se opět dostali na koně, na kterém jsme s jistotou docválali k zaslouženému výtězství. Děkujeme soupeři za hru a přejeme šťastnou cestu domů. Nesmím zapomenout ani na nadstandartní divackou kulisu, děkujeme fanouškům. Jsme i nadále VLÁDCI OHŘE!!!
59:59 Komentář trenéra hostů FbC Jazzmani Žatec Tomáše Votavy: Hezký exhibiční zápas, který vyhráli domácí. Výsledek florbalového parametru. Bohužel pro nás domácí tým nás v první třetině přejel parníkem a to poznamenalo celý průběh utkání. Hezky jsme si vyzkoušeli přesilovky a je vidět, že se máme stále v čem zlepšovat. Ale už jsme od úspěchu kousek.
57:55 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 14:5
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #14 Michal Fürstl, asistoval #8 Martin Čonka (14:5)
57:21 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 13:5
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #17 Ondřej Hrdlička, asistoval #9 Jiří Turek (13:5)
55:06 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 12:5
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #15 Tomáš Princ bez asistence (12:5)
54:16 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 11:5
51:46 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 10:5
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #14 Michal Fürstl (10:5)
49:40 Vyloučen hráč #12 Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za hrubost
49:03 Trestné střílení družstva FbC Jazzmani Žatec neproměnil #23 Josef Burda.
47:00 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 9:5
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #14 David Milyan, asistoval #23 Josef Burda (9:5)
41:56 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 9:4
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #40 Jan Kučera, asistoval #72 Jan Čermák (9:4)
41:41 Vyloučen hráč #10 Michal Paseka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání
37:17 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 9:3
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #8 Martin Čonka, asistoval #28 Milan Čížek (9:3)
34:29 Vyloučen hráč #28 Petr Havlík družstva FbC Jazzmani Žatec na 5 minuty za sekání
33:19 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 8:3
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #23 Josef Burda, asistoval #29 Tomáš Kučera (8:3)
27:46 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 8:2
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #72 Jan Čermák, asistoval #16 Matěj Živčák (8:2)
20:22 Vyloučen hráč #13 Jiří Kolář družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání
19:52 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 8:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #28 Milan Čížek bez asistence (8:1)
19:48 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 7:1
19:17 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 6:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka z trestného střílení (6:1)
18:42 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 5:1
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #14 David Milyan bez asistence (5:1)
17:27 Vyloučen hráč #16 Daniel Mára družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za špatné střídání
16:05 Vyloučen hráč #12 Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za bránění ve hře
14:08 Vyloučen hráč #14 Michal Fürstl družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za blokování florbalky
13:45 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 5:0
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #8 Martin Čonka (5:0)
13:10 Vyloučen hráč #7 Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání
10:46 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 4:0
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #14 Michal Fürstl, asistoval #12 Aleš Linka (4:0)
10:06 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 3:0
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #34 Josef Helšus, asistoval #28 Milan Čížek (3:0)
06:15 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 2:0
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #17 Ondřej Hrdlička (2:0)
04:17 Vyloučen hráč #28 Petr Havlík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za špatné střídání
03:41 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 1:0
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka bez asistence (1:0)