9:6
    Martin ŠPAČEK
    ()

Kralupy Wolves - Sokol Rudná 9:6
branky: 2. Daniel Štefl, 5. Milan Kocián, 20. Kristián Malík, 23. Adam Kozel, 28. Lukáš Burián, 44. Jan Suk, 45. Jan Řehák, 47. Kristián Malík, 58. Kristián Malík - 7. Jan Karásek, 13. František Novosad, 17. Adam Pivoňka, 26. Jaroslav Janoušek, 59. Štěpán Hanzl, 60. Martin Špaček; rozhodčí: David Hertz - Martin Preclík; vyloučení: 9:7; využití: 3:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Jakub Hoffmann 19 - Jan Křemen 13, Hugo Kalina 7; po třetinách: 3:3, 2:1, 4:2
59:59 Komentář trenéra domácím: Přes hektickou první třetinu, kdy jsme se bohužel přizpůsobili hře soupeře (nahoru dolu), jsme se do druhé třetiny vrátili s naší hrou, dali jsme důležité góly a soupeři odskočili. Do dalších zápasů však budeme muset vymazat individální chyby a poučit se. Trenérovi hostů děkujeme, že nám vrátil paličky na bubny, které si asi "zapůjčil".
59:59 Komentář vedoucího hostů Lukáše Berana: Soupeř ukázal, že právem v poháru došel tak daleko. Dnešní souboj byl plný zvratů a emocí, kdy rozhodl úvod 3. třetiny. Soupeři gratulujeme k vítězství a těšíme se na odvetné utkání. Zároveň přejeme našemu brankáři Janu Křemenovi brzké uzdravení.
59:59 Střely ve třetí třetině: Kralupy 12 x Rudná 10.
59:44 GÓL Sokol Rudná! 9:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček bez asistence (9:6)
59:31 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
59:31 Vyloučen hráč #10 Kristián Malík družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost
59:25 Malík dělá Rudné velké problémy.. už se na něho soustředí.. až moc.. půjdou dva za hrubost.
59:00 Probíhá poslední třetina utkání.
58:00 GÓL Sokol Rudná! 9:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #31 Jan Karásek (9:5)
57:53 GÓL Kralupy Wolves! 9:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #6 Petr Husťák (9:4)
57:27 Suk vypadá mírně naštvaný.. probíhá celé hřiště a nahrává před branku Husťákovi... gól z toho bohužel není.
56:29 Rudná zpomalila.. nahrávají si dokola.. míček mají Kralupy.. a situace se opakuje.
55:57 Excelentní zákrok Hoffmann! Dneska tým opravdu drží!
55:31 Timeout Sokol Rudná
55:31 Vyloučen hráč #10 Kristián Malík družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
55:31 Malík vepředu hodně aktivní, ale půjde si sednout.
54:37 Kralupy rozehrávají.. zásah golmana hostí.. Malí napadá.. malá domu.. rozehrávka Kralup.. Horský bohužel netrefil ideálně.. Burian drží v rohu.. střela Suka.. rozehrávka Rudné z rohu..
53:19 Hra teď probíhá v rychlejším tempu.. mantinely rozbořeny.. hráč Rudné sedí na Šteflovi.. zákrok Hoffmanna.. hra přerušena.
52:25 Kralupy v plném počtu.. Malík Sukovi před branku.. ten míjí.. po chvíli opět rozehrávka pro Kralupy.
51:40 Rozehrávka Kralup, rychlá akce.. golman chytá.. na druhou stranu.. míček je venku. Rozehrávka Kralup, rychlá akce, Burian drží v rohu, Rudná na míčku, Malík napadá.. teď si to posouvají na naší polovině kolem dokola.
50:25 Vyloučen hráč #32 Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za blokování florbalky
50:11 Rychlá akce od kralupských.. vypadalo to nadějně.. míček mimo branku.. hra se přelévá na druhou stranu a bude tu další vyloučení.
49:43 Kralupy hrají v plném počtu.
47:43 Vyloučen hráč #32 Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost
47:43 Proběhne vyloučení na straně Kralup..
47:16 Řehák blokuje střelu ze středu hřiště..
46:32 Střídání brankáře. Nový brankář #92 Hugo Kalina družstva Sokol Rudná
46:32 Hráč Kralup strčen na branku hostí.. společně s ní padá na golmana. Nejspíš proběhne střídání gólmanů. Pro jistotu se zavolá záchranka, snad bude vše v pořádku.
46:04 GÓL Kralupy Wolves! 8:4
46:04 Malík střílí z poloviny hřiště a je z toho další gól!
45:13 Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
45:13 A opět vyloučení na straně Rudné.. emoce se začínají projevovat čím dál tím více.. odnesly to mantinely.
44:46 GÓL Kralupy Wolves! 7:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #81 Jakub Manek (7:4)
44:26 Vepředu teď bojuje Honza Řehák.. střela, vybojovaná rozehrávka, střela.. založení.. a je z toho další gól kralupských!
43:21 Mazánek zatahuje do rohu, Kralupy budou mít další rozehrávku! Následně motanice před brankou Rudné a ještě poklidný zákrok Hoffmanna.
43:07 GÓL Kralupy Wolves! 6:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #6 Petr Husťák (6:4)
43:07 Za soupeřovo brankou budou rozehrávat Kralupy! A je tu další gól! Prosazuje se Suk!
42:11 Vyloučen hráč #18 Michal Honek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
42:11 Za Rudnou si půjde sednout Michal Hronek.
41:55 Domácí kotel má díky náhradním paličkám a původním nalezeným paličkám nyní dvojitou sílu!
41:36 Rudná v plném počtu.
41:23 Jedna střela.. druhá střela.. třetí střela.. a ne a ne to tam spadnout.
40:01 Záhada paliček objasněna.. :) diváci můžou hádat, kde se asi tak mohly najít :)
39:59 Střely ve druhé třetině: Kralupy 6 x Rudná 6.
39:36 Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za vražení zády
39:23 Rozehrávka z rohu, proběhly 3 pokusy. Vyloučení na straně Rudné po faulu na Husťáka!
38:46 Drsný souboj v rohu Kralup, Rudná má rozehrávku.. Kralupy míček odebírají a dostáváme se na druhou polovinu hřiště.
38:07 Rozehrávka pro Rudnou ze středu hřiště.. Kocián si bere míček, střílí.. bohužel nad branku Rudné..
37:42 Husťák na gol Burianovi, ten to držel moc dlouho.. zpátky na Husťáka.. jeho střela zblokovaná.
36:37 Hoffmann chytá.. Carvan bojuje vepředu. Je z toho rozehrávka.
36:16 Kralupy mají rozehrávku z rohu u branky Rudné.. Štelf zpoza brány.. opět rozehrávka na stejné místě.. diváci chtějí gól.
35:37 Na hale je přítomno 73 diváků. DĚKUJEME!
34:58 Rozehrávka pro Rudnou.. Husťák-Horský vybojovali míček pro Kralupy..
34:10 Na míčku teď Kralupy.. snaží se rozehrát .. posouvají se o něco blíže brance Rudné.. kluci si to posouvají kolem dokola..
33:28 Hoffmann vykopává míček mimo branku!
32:58 Domácí v plném.
31:40 Malík znepříjemňuje Rudné rozehrávku.. teď úspěšný zákrok Hoffmanna.
30:57 Vyloučen hráč #81 Jakub Manek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
30:57 Své 2 minuty si odsedí i Kuba Manek.
30:00 Jsme v polovině dnešního utkání :) štěstí teď zkouší Rudná.
29:18 Malík Husťákovi.. ten střílí.. míček končí mimo hřiště..
28:28 Kralupy kombinují.. mají rozebrávku na středu hřiště.. Řehák střílí.. golman vyráží.. rozehrávka pro Kralupy z rohu.
27:30 GÓL Kralupy Wolves! 5:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Lukáš Burián, asistoval #21 Jiří Horský (5:4)
27:30 Oprava! Už se mu to konečně povedlo! Burian zvyšuje skóre!
27:00 Kralupy to zkouší.. nahrávka před bránu na Buriana, ale nic.. někdo mu ten gól nepřeje..
26:43 Vyloučen hráč #17 Tomáš Bubeník družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
26:43 Rudná půjde ven! Kralupy si zahrají přesilovku! Využijí ji?
25:55 GÓL Sokol Rudná! 4:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #27 Jaroslav Janoušek bez asistence (4:4)
25:55 Po několika kombinacích ze strany Kralup a několika kombinacích na straně Rudné to končí gólem pro Rudnou.. a je to zas vyrovnané..
22:25 Domácí si vzali nové paličky! Akorát na oslavu gólu! Karma?
22:10 GÓL Kralupy Wolves! 4:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #48 Jan Řehák (4:3)
22:08 Rozehrávka pro Kralupy.. a Adam Kozel střílí gól! Kralupy jsou opět ve vedení!
20:48 Oba týmy v plném počtu.
20:02 Kralupským někdo ukradl paličky k bubnu.. zákrok na úrovni :)
20:01 Hra pokračuje.. Hoffmann předvedl krásný zákrok a vyrazil střelu Rudné.
19:59 Střely po první třetině: Kralupy 10 x Rudná 9.
19:46 GÓL Kralupy Wolves! 3:3
19:46 Souhra při rozehrávce z rohu.. Husťák Malíkovi a je z toho gól.. Kralupy vyrovnávají!
19:30 Hraje se na straně Rudné.. kluci střílí převážně z obrany.
18:48 Vyloučen hráč #27 Jaroslav Janoušek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
18:48 Vyloučen hráč #5 Adam Kozel družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost
18:48 A je tu double vyloučení.. hra 4 na 4.
18:22 Krásná kombinace Manka a Řeháka.. bohužel gólman chytá.. hra se vyostřuje.
17:30 Kralupy jsou rozhozené.. diváci je povzbuzují k vyrovnání.
16:24 GÓL Sokol Rudná! 2:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (2:3)
16:24 Rudná využívá přesilovky a ujímá se vedení..
16:17 Je to dneska nějaké línééé
15:43 Rudná blízko gólu..
15:22 Vyloučen hráč #3 Milan Kocián družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
15:00 Bude se vylučovat na straně Kralup.. rozhodčí drží zvednutou ruku.. Rudná v 6.
13:44 Horský posílá protihráče za mantinel.
12:55 Řehák posouvá dopředu na Manka.. ten střílí do středu branky.. gólman tento pokus chytá.
12:19 GÓL Sokol Rudná! 2:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #6 František Novosad, asistoval #45 Adam Pivoňka (2:2)
11:59 Kralupy mají rozehrávku z rohu.. a hend i druhou.. Kralupy napadají.. hráči Rudné utíkají.. a skóre je vyrovnané..
11:53 Rudná v plném počtu.
11:13 Suk to zkouší z obrany.. míček má gólman..
09:53 Vyloučen hráč #30 Lukáš Kepka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
09:53 Pro změnu si zkusíme přesilovku, Rudná je na míčku.. hrají do těla.. míček mají Kralupy.
09:36 Domácí v plném počtu.
09:14 Obrana cvakla hráče Rudné za brankou a míček mu vzala, bohužel jenom na chvíli. Rudná střílí, Hoffmann vyráží!
08:26 Hraje se na straně Rudné, Kralupy drží míček u jejich brány.. Kocián vyjíždí z rohu, míček mu bohužel sklouzl z hokejky.
07:36 Je tu další vyloučení na straně Kralup.. ale to nevadí, ve 4 nám to dneska taky jde!
06:52 GÓL Sokol Rudná! 2:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #6 František Novosad (2:1)
06:52 Rudná dává první gól..
06:30 Rudná hraje v rozích do těla..
06:20 Štefl zkouší výjezd z roku.. ale bohužel střela zblokována.
05:30 Husťák nahrává volnému Burianovi před branku.. ten míjí..
05:00 Rudná střílí.. míček hopsá po brankovišti..
04:06 GÓL Kralupy Wolves! 2:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #3 Milan Kocián bez asistence (2:0)
04:06 Kralupy vybojovaly míček v oslabení.. a Milan Kocián zvyšuje vedení Kralup!
02:26 Vyloučen hráč #32 Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
01:30 GÓL Kralupy Wolves! 1:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Daniel Štefl, asistoval #29 Aleš Mazánek (1:0)
01:30 Kralupy rozehrávají z rohu na straně Rudné.. a po přihrávce Mazánka střílí gól Štefl!
00:25 První střela přichází ze strany Kralup od Řeháka, obrana Rudné blokuje.