60
  • 60 59:12
    Teplice

Panthers Praha B U23 - FD Teplice 6:5
branky: 1. Tomáš Mánek, 8. Martin Mattes, 13. Martin Brauner, 21. Martin Mattes, 26. Jakub Žiška, 32. Tomáš Jančík - 18. Jan Koštoval, 27. Vojtěch Strejcovský, 46. Jan Koštoval, 48. Jan Koštoval, 53. Ondřej Kus; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 5:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 24 - Lukáš Topš 34; po třetinách: 3:1, 3:1, 0:3
60:00 Komentář domácích Mattes Miloslav (Trenér): Dneska musíme kluky pochválit za předvedenou hru na míčku. Hráli sebevědomně, jen škoda třetí ttřetiny, kdy pustili soupeře do hry a závěr si notně zdramatizovali. Ale za předvedený výkon jim jsou odměnou tři důležité body. Děkujeme divákům i soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Severa Martin (Trenér): Ve třetí třetině jsme se výborně vrátili do zápasu. Škoda neproměněných šancí v závěru. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:12 Timeout FD Teplice
52:32 GÓL FD Teplice! 6:5
Branku družstva FD Teplice vstřelil #64 Ondřej Kus, asistoval #73 Lukáš Fiala (6:5)
50:00 Hra se začíná vymykat férovosti a ohleduplnosti - "rozhodčí se k tomu jasně vyjádřili"
47:31 Teplice pálí mimo bránu.
47:03 GÓL FD Teplice! 6:4
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #73 Lukáš Fiala (6:4)
45:10 GÓL FD Teplice! 6:3
44:50 Vyloučen hráč #70 Tomáš Marhefka družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 17:8
38:15 Vyloučen hráč #97 Martin Mattes družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nesportovní chování
33:32 Žiškovu střelu vykryl brankář hostí maskou.
31:12 GÓL Panthers Praha B U23! 6:2
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #20 Jakub Žiška (6:2)
29:50 Tahle teplická střela těsně minula Ulrychovu svatyni.
26:13 GÓL FD Teplice! 5:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #15 Vojtěch Strejcovský bez asistence (5:2)
26:13 Strejcovký propálil Ulrycha pod levou ručkou.
25:29 GÓL Panthers Praha B U23! 5:1
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #20 Jakub Žiška bez asistence (5:1)
25:29 Žiška z výběhu upravuje skóre.
23:45 Ani Kačer nedokázal zakončit.
22:23 Zdrubecký místo prázdné brány trefil svou nohu.
21:17 Vyloučen hráč #51 Adam Betka družstva FD Teplice na 2 minuty za bránění ve hře
20:27 GÓL Panthers Praha B U23! 4:1
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #97 Martin Mattes bez asistence (4:1)
20:27 Rychlý gól domácích hned po úvodním hvizdu.
20:00 Střely v 1. části: 15:12
19:10 Parádní Ulrychův zákrok.
17:40 GÓL FD Teplice! 3:1
17:40 Koštoval po přihrávce od Fialy snižuje náskok domácích.
15:36 Zdrubecký z výběhu těsně míjí branku.
12:23 GÓL Panthers Praha B U23! 3:0
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #7 Martin Brauner, asistoval #16 Adam Eliáš (3:0)
12:23 Brauner gólem ala "hot wings" přidává třetí branku domácích.
10:15 Vyloučen hráč #97 Martin Mattes družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání
10:15 Hosté si zahrají druhou přesilovu hru v tomto utkání.
09:00 Teplice zatím pálí většinou střel mimo.
07:12 GÓL Panthers Praha B U23! 2:0
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #70 Tomáš Marhefka (2:0)
07:12 Tohle byla parádička od Panthers. Mattes byl faulován, míček se dostal k Marhefkovi ten mu to vrátil a Mattes uklidil jak se říká "pod víko". Druhý gól pro domácí.
02:50 Zatím všechny střely hostujícího týmu skončili v bloku Panthers.
00:56 GÓL Panthers Praha B U23! 1:0
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #70 Tomáš Marhefka (1:0)
00:01 Hned na začátku tu máme vyloučení - došlo k chybné komunikaci mezi rozhodčím a oběma týmy. Bohužel hraje se dál (vlastně se ani nezačalo).
00:00 Vyloučen hráč #37 David Förster družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za zdržování hry
00:00 Vítám Vás u 10. kola Divize mužů. Dnes tu máme přímý souboj o osmé místo v tabulce.