• 60 59:00
    15:2
    (Volf)

FBC Slavia Praha - TJ Lokomotiva Louny-STARNET 15:2
branky: 1. Martin Fojtík, 4. Martin Fojtík, 11. Vojtěch Šafář, 17. Vojtěch Šafář, 30. Jakub Puciow, 34. Radek Kubala, 37. Ondřej Otáhal, 39. Martin Fojtík, 40. Ondřej Volf, 42. Vojtěch Šafář, 45. Martin Fojtík, 56. Vojtěch Šafář, 58. Ondřej Otáhal, 59. Ondřej Otáhal, 60. Jakub Puciow - 8. Michal Paseka, 42. Ondřej Hrdlička; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 2 + Dominik Beran 5:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Tomáš Koval 21, Miroslav Mynář 9 - Václav Frajt 32; po třetinách: 4:1, 5:0, 6:1
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Dnes jsme si dokráčeli pro další zasloužené vítězství. Potěšil mě nakonec výkon všech tří formací. Děkujeme soupeřům a rozhodčím za zápas. Fanouškům za podporu. Pěkný zbytek víkendu.
60:00 Komentář hostů Fürstl Michal (Trenér): Výsledek mluví za vše. Soupeř byl ve všech ohledech lepší než my. Gratulujeme k výhře. Musím vytknout domácího útočníka, který odvolal trestné střílení.
60:00 Střely ve 3. části: 12:10
59:00 GÓL FBC Slavia Praha! 15:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #88 Jakub Puciow, asistoval #4 Ondřej Volf (15:2)
58:57 Vyloučen hráč #34 Josef Helšus družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání
58:03 GÓL FBC Slavia Praha! 14:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #8 Dan Kašovský (14:2)
57:10 GÓL FBC Slavia Praha! 13:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #5 Vojtěch Šafář (13:2)
55:07 GÓL FBC Slavia Praha! 12:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #16 David Laho (12:2)
52:45 Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil #51 Lukáš Chramosil.
47:59 Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 5 minuty za hrubost
44:25 GÓL FBC Slavia Praha! 11:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #93 Dominik Beran (11:2)
41:32 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 10:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #71 Ondřej Hrdlička, asistoval #10 Michal Paseka (10:2)
41:20 GÓL FBC Slavia Praha! 10:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #28 Martin Krutský (10:1)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Miroslav Mynář družstva FBC Slavia Praha
40:00 Střely ve 2. části: 13:11
39:48 Vyloučen hráč #17 Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
39:32 GÓL FBC Slavia Praha! 9:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Ondřej Volf, asistoval #8 Dan Kašovský (9:1)
38:14 GÓL FBC Slavia Praha! 8:1
36:58 GÓL FBC Slavia Praha! 7:1
33:06 GÓL FBC Slavia Praha! 6:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #93 Dominik Beran (6:1)
29:17 GÓL FBC Slavia Praha! 5:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #88 Jakub Puciow, asistoval #8 Dan Kašovský (5:1)
23:50 Gesto fair play nyní ukázal Volf. Odvolal svůj faul, za který měl následovat nájezd.
21:16 Vyloučen hráč #15 Jan Šimík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za zvedání florbalky
20:00 Střely v 1. části: 17:11
18:30 Hosté si zahrají přesilovou hru. Na 2 minuty si jde odpočinout Dan Kašovský za sekání.
17:15 Vyloučen hráč #8 Dan Kašovský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
16:33 GÓL FBC Slavia Praha! 4:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #10 Antonín Štička (4:1)
16:20 Fojtík je dnes při chuti a vystřelil. Bohužel jeho střela letěla mimo bránu.
13:40 Louny v šanci. Koval chytá.
10:55 Více na balonku hraje tým Slavie. Louny jsou však zatažené na své polovině a dobře brání.
10:49 GÓL FBC Slavia Praha! 3:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #83 Tomáš Koval (3:1)
07:26 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 2:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #10 Michal Paseka, asistoval #71 Ondřej Hrdlička (2:1)
07:26 A máme tady první gól hostů.
06:55 Další šance domácích byla zblokována brankářem hostí.
03:18 GÓL FBC Slavia Praha! 2:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #15 Jan Šimík (2:0)
03:18 Máme tady další gól domácích. Opět se o něj postaral Martin Fojtík.
03:06 Začátek zápasu je poměrně vyhrocený.Po 16 vteřinách se prosadil Fojtík a skóre je 1:0 pro domácí.
00:16 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík bez asistence (1:0)