Štěpán MOSLER
  • 56 55:24
    Děčín

Florbal Sokolov - 1.FBC DDM Děčín IV 4:7
branky: 3. Patrik Soukup, 7. Jan Šafránek, 29. Aleš Hoch, 52. Jan Fidler - 8. Marek Sochor, 14. Jan Fidler, 18. Michal Záruba, 26. Matouš Dašek, 34. Jan Fidler, 40. Jan Bräuer, 53. Jan Fidler; rozhodčí: Filip Oberta - Jaroslav Němeček; vyloučení: 5 + Štěpán Mosler 5:2; využití: 0:2; diváků: 3; zásahy brankářů: Jiří Pokorný 15 - Adam Havriljak 17; po třetinách: 2:3, 1:3, 1:1
60:00 Komentář hostů: Oklapali jsme se z nervózního začátku a postupně se dostali do klidu. Chladná hlava se dnes vyplatila a až na pár pasáží jsme měli zápas víceméně pod kontrolou. Závěr utkání nám pak ulehčily přesilovky. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na ježíška ;)
60:00 Komentář domácích Stejskal Jakub (Trenér): Bez nasazení, nekoncentrovanosti, nedisciplinovanosti, s tímto se dá jen stěží vyhrát.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
55:24 Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
55:24 Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 5 minuty za hrubost
54:23 Vyloučen hráč #92 Jan Bräuer družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
53:28 Vyloučen hráč #99 Petr Kleiner družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
52:50 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:7
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #92 Jan Bräuer (4:7)
51:36 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:6
Vlastní branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler (4:6)
50:16 Vyloučen hráč #7 Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost
48:11 Vyloučen hráč #27 Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
43:40 Vyloučen hráč #22 Radek Štulc družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:59 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:6
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #92 Jan Bräuer, asistoval #94 Jan Fidler (3:6)
33:29 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #31 Petr Vybíral (3:5)
33:05 Vyloučen hráč #41 Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
28:15 GÓL Florbal Sokolov! 3:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #41 Aleš Hoch, asistoval #55 Marek Novák (3:4)
25:51 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #16 Matouš Dašek, asistoval #92 Jan Bräuer (2:4)
20:00 Střely v 1. části: 9:6
17:45 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Michal Záruba bez asistence (2:3)
13:13 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #16 Matouš Dašek (2:2)
11:18 Vyloučen hráč #41 Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:30 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #94 Jan Fidler (2:1)
06:47 GÓL Florbal Sokolov! 2:0
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #30 Jan Šafránek bez asistence (2:0)
02:14 GÓL Florbal Sokolov! 1:0
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #27 Jan Hlavsa (1:0)