9:2
    Matěj LUBENSKÝ
    (Špaček)

Sokol Rudná - FbC Jazzmani Žatec 9:2
branky: 16. Ondřej Váně, 16. Adam Pivoňka, 30. Martin Špaček, 39. Marek Hluchý, 46. Jan Josef Brychta, 46. Jaroslav Janoušek, 50. Adam Pivoňka, 59. František Novosad, 59. Matěj Lubenský - 21. Viktor Milyan, 56. Jan Čermák; rozhodčí: Petr Michálek - Jan Šubrt; vyloučení: 3:6; využití: 4:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Linhart 20 - Denis Ali 44; po třetinách: 2:0, 2:1, 5:1
60:00 Komentář domácích Tuček Martin (Trenér): Opět nás téměř srazila naše produktivita v zakončení. To je naše slabost v celé dosavadní soutěži. Naštěstí se však projevila pouze při hře 5 na 5. Utkání rozhodla naše efektivita v přesilových hrách a poslední závěrečný odpor soupeře zlomily naše 2 branky v jednom oslabení. Závěr zápasu byl už v našem podání velmi uvolněný a to se podepsalo taky na naší hře a závěrečných 2 brankách. Soupeři děkujeme za zápas, fanouškům za podporu a přeji všem nejen šťastnou cestu domů, ale také krásné prožití Vánočních svátků. Naviděnou v roce 2022.
60:00 Komentář hostů Votava Tomáš (Trenér): Ne příliš podařené utkání jsme darovali se vší parádou domácímu celku. Ježíšek jim bohužel pro nás přišel moc brzo a díky našim početním nevýhodám jsme prohráli. Celková úroveň zápasu mohla být na kraj, možná region. Určitě ne parametry DIVIZE.
60:00 Zápas skončil. Rudná v něm nedovolila žádné zdramatizování utkání. Naopak utkání definitivně rozhodly 2 branky při vlastním oslabení a celková silná efektivita v přesilových hrách. Domácí tak navázali na vítěznou vlnu a loučí se s rokem 2021 vítězně a Žatec si tak bohužel bude muset na první body počkat do roku 2022. Děkuji všem za pozornost a přeji Šťastné a veselé Vánoce.
60:00 Střely ve 3. části: 20:10
58:56 GÓL Sokol Rudná! 9:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #87 Matěj Lubenský, asistoval #26 Martin Špaček (9:2)
58:56 Celá akce byla znázornění, když se domácí borci dostanou do pohody a klidu. Nádherná akce na jeden dotek končí až za zády Aliho. Pastva pro oči pro domácí příznivce.
58:01 GÓL Sokol Rudná! 8:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #6 František Novosad, asistoval #45 Adam Pivoňka (8:2)
58:01 Adam Pivoňka umí být i poctivý nahrávač. Pod sebou našel z druhé vlny Františka Novosada, který našel místo nad ramenem Aliho v bližší šibenici.
56:50 Perfektní zákrok Honzy Linharta a ještě preciznější vyčistění Michaela Honka, jenž fotbalovým způsobem odklidil z nebezpečného prostoru míček, jenž přeletěl celé hřiště. Dalo by se to specifikovat jako pozdrav pro Aliho.
55:40 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 7:2
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #72 Jan Čermák, asistoval #28 Petr Havlík (7:2)
55:40 I Žatec využívá přesilovou hru. Pořádný vykýř trefil od modré Jan Čermák. Linhart byl bez šance.
54:15 Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:15 Uvidíme poprvé pár desítek vteřin hru 4 na 4. V souboji byl špatně postavený Adam Pivoňka a jeho tvrdost byla odměněna menším trestem.
53:02 Vyloučen hráč #40 Jan Kučera družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nesportovní chování
53:02 Jan Kučera si neodpustil své poznámky a je poslán rázem na trestnou lavici.
52:02 Timeout Sokol Rudná
49:06 Timeout FbC Jazzmani Žatec
49:06 GÓL Sokol Rudná! 7:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #26 Martin Špaček (7:1)
49:06 Další využitá přesilovka v podání domácího týmu. Adam Pivoňka se opět předvedl jako snajpr a dokonale zužitkoval pas od Martina Špačka. Ali byl bez šance.
48:47 Vyloučen hráč #31 Aleš Kopecký družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:47 Aleš Kopecký byl v souboji u mantinelu příliš ostrý a vysloužil si tím menší trest.
45:58 GÓL Sokol Rudná! 6:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #27 Jaroslav Janoušek z trestného střílení (6:1)
45:58 K němu se postavil Jaroslav Janoušek, jenž Aliho posadil doslova na zadek a beckendovou kličkou proměńuje trestné střílení!!! Takovou přesilovku si Žatec určitě nepředstavoval.
45:58 Další obrovská příležitost pro domácí. Za hru rukou je nařízené trestné střílení!!!
45:33 GÓL Sokol Rudná! 5:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #63 Jan Linhart (5:1)
45:33 Branka v oslabení!!! Jan Linhart předvedl svůj oblíbený dlouhý výhoz, kterým vyslal Jana Josefa Brychtu do úniku, v němž se Honza nemýlil!!!
45:02 Vyloučen hráč #6 František Novosad družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
45:02 Šance pro Žatec, uvidíme, jak se svou přesilovou hrou naloží.
41:59 Akce Matěje Lubenského měla vše, chyběla akorát třešnička na dortu v podobě přesného zásahu, a proto je stav stále 4:1.
40:00 Máme za sebou 2. třetinu. Žatec nejprve zaslouženě snížil, ovšem si musí pohlídat disciplinovanost, jestli chce pomýšlet na nějaké body. Rudná totiž využila obě využité přesilovky a jen díky jejich využívaní vedou 4:1.
40:00 Střely ve 2. části: 17:3
38:49 GÓL Sokol Rudná! 4:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #7 Marek Hluchý, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (4:1)
38:49 A opět je využitá. Přesilovky zatím rozhodují dnešní utkání. Marek Hluchý k asistenci k předchozí brance přidává i branku. Sice produktivita nefunguje při hře 5 na 5, ale o to větší preciznost vidíme v posledních 3 přesilovkách.
37:56 Vyloučen hráč #28 Petr Havlík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání
37:56 Už 4. přesilovka pro domácí tým. na 2 minuty si přichází odpočinout Petr Havlík
29:31 GÓL Sokol Rudná! 3:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #7 Marek Hluchý (3:1)
29:31 I tato přesilovka neměla dlouhého trvání. Tentokrát genialitu předvedl Marek Hluchý, jenž nabil Martinu Špačkovi a ten už pro svou střelu našel volnou cestu až do sítě!!!
28:49 Vyloučen hráč #87 Michael Muselík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání
28:49 Michael Muselík si k nám přichází na 2 minuty odpočinout.
26:59 Žatec očividně branka pořádně nakopla a více hru vyrovnává. Jen musí více seřídit svá mířidla.
20:33 GÓL FbC Jazzmani Žatec! 2:1
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #69 Viktor Milyan, asistoval #16 Matěj Živčák (2:1)
20:33 Žatec dokonale vstoupil do druhé části a zaslouženě snižuje snižuje na 1:2. Práci Matěje Živčáka zužitkoval Viktor Milyan
20:05 Rudná v plném počtu
20:00 Máme za sebou 1. třetinu utkání, kdy sledujeme především spoustu emocí a hru na hostující branku. Svůj tlak dokázala Rudná zužitkovat v 16. minutě, kdy se dokázal prosadit Ondra Váně a krátce po něm z přesilové hry Adam Pivoňka. Do šaten se tedy jde za stavu 2:0 pro domácí!!!
20:00 Střely v 1. části: 16:9
19:07 Super výhoz Honzy Linharta, perfektní práce Tomáše Bubeníka, který našel Ondru Šantoru nabíhajícího z druhé vlny. V snad 1000% šanci ovšem branku netrefuje. Obrovské štestí pro Žatec
18:05 Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:05 Tentokrát míří své emoce zchladit Jan Josef Brychta. První přesilovka pro Žatec.
15:52 GÓL Sokol Rudná! 2:0
15:52 Máme za sebou velmi výživnou 16. minutu utkání. Druhou nabídnutou přesilovku domácí zužitkovali velmi rychle. Martin Špaček vytáhl z rukávu další svou genialitu, hravost, cit pro hru a naservíroval Adamu Pivoňkovi jednoduchou práci pro tak zkušeného a chladnokrevného kanonýra.
15:32 Vyloučen hráč #23 Josef Burda družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hrubost
15:32 Další přesilovka pro domácí. Na 2 minuty si své emoce přichází zchladit Josef Burda.
15:11 GÓL Sokol Rudná! 1:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #8 Ondřej Váně, asistoval #31 Jan Karásek (1:0)
15:11 Tlak od úvodu utkání je s roadostí pro domácí příznivce konečně zužitkován. Jan Karásek vlétl jako uragán do souboje, oběhl branku a před brankou nalezl Ondru Váněho, který otevírá účet dnešního utkání!!!
11:58 Žatec v plném počtu
11:45 Ondra Váně byl teď suveréně nejblíže ke vstřelení 1. branky v utkání. Levá tyč Aliho svatyně byla proti!!!
11:30 Půl minuta do konce přesilovky a Rudná se teprve pořádně usadila v útočné polovině. Naopak Žatec měl dvě obrovské příležitosti, ale Jan Linhart podržel svůj tým.
09:58 Vyloučen hráč #16 Matěj Živčák družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání
09:58 První přesilová hra v utkání a bude ji mít domácí tým. Uvidíme, jestli promění svůj tlak od úvodu utkání
07:10 Důkazem toho i dvě po sobě jdoucí nadějné standartní situace z osy hřiště. Nejprve Kepku vychytal Ali, ve druhém případě střela Lubenského skončila v bloku hostující obrany.
06:29 Sledujeme od úvodu zápasu obrovský tlak Rudné, ovšem ke smůle domácích příznivců se zatím stále projevuje impotence v proměňovábí šancí.
04:30 I následné střídání 3. formace nabídlo obrovskou šanci Rudné. Skákající balónek trefil z voleje Lubenský a jen těsně přestřeluje svatyni Aliho.
01:59 První větší branková příležitost a měl ji domácí tým. Lukáš Kepka natáhl ke střele, jenž dokázal Ali vyrazit pouze před sebe. Janouška k dorážce již hostující obrana nepustila
00:01 Úvodní buly pro domácí tým
00:00 Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Michálek a Jan Šubrt
00:00 Krásné sobotní odpoledne přeji všem čtenářům, posluchačům a příznivcům florbalu. Čeká nás poslední kolo kaledářního roku 2021. Budeme sledovat souboj mezi domácí Rudnou a hostujícím Žatcem. Naváží domácí na vítězství posledním zápase a najedou zpět vítěznou vlnu a nebo si Žatec nadělí pod stromeček první body v této sezóně? To nám prozradí následující hodiny sobotního odpoledne.