59
  • 59 58:31
    2

FBC Slavia Praha - Kralupy Wolves 5:8
branky: 14. Martin Fojtík, 18. Filip Bílek, 25. Martin Fojtík, 27. Ondřej Otáhal, 30. Antonín Štička - 8. Lukáš Burián, 9. Lukáš Burián, 35. Kristián Malík, 37. Jakub Manek, 38. Jan Suk, 40. Jiří Horský, 43. Jiří Horský, 44. Jan Suk; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Preclík; vyloučení: 3:4; využití: 3:2; zásahy brankářů: Tomáš Koval 31 - David Kozel 31; po třetinách: 2:2, 3:4, 0:2
60:00 Komentář hostů Mařík Jakub (Trenér): Co víc k Vánocům-pěkná hra, bojovný výkon a zasloužená výhra. Díky soupeřům za zápas a přejem pěkné svátky.
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Zápas jsme měli skvěle rozehraný. Nepochopitelná selhání jednotlivců v defenzivních činostech pak dostala soupeře zpět do utkání. V závěrečné třetině už nebyly síly na zvrat. Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divákům za zápas. Pěkné svátky všem!
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:20 Domácí jsou v šesti
58:31 Vyloučen hráč #17 Martin Fojtík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
58:00 Na dnešní utkání dorazilo 52 fanoušků. Děkujeme
55:25 Vyloučen hráč #10 Kristián Malík družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
53:12 Šance jsou na obou stranách. Naposledny jeden ze slávistů vystřelil od půlky, ale trefil jen brankáře hostí
49:49 Řehák se dostal do stoprocentní šance, branku ale netrefil
48:20 Hra se začíná hodně přitvrzovat, ale díky několika výborným blokům hostů se zatím skóre nemění
46:43 Slávisté už začínají s napadáním
45:56 Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil #31 Jan Šimík.
43:44 Timeout FBC Slavia Praha
43:44 GÓL Kralupy Wolves! 5:8
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #92 Lukáš Burián (5:8)
42:07 GÓL Kralupy Wolves! 5:7
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #21 Jiří Horský, asistoval #32 Jan Suk (5:7)
40:01 Úvodní vhazování vyhráli klasicky Wolves
40:00 Střely ve 2. části: 14:17
39:56 GÓL Kralupy Wolves! 5:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #21 Jiří Horský, asistoval #6 Petr Husťák (5:6)
39:42 Vyloučen hráč #5 Vojtěch Šafář družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
38:09 Wolves jsou teď na koni
37:02 GÓL Kralupy Wolves! 5:5
36:16 GÓL Kralupy Wolves! 5:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #5 Adam Kozel (5:4)
35:26 Kocián trefuje tyčku
34:55 GÓL Kralupy Wolves! 5:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #6 Petr Husťák (5:3)
34:30 Slavia dlouho držela míček, hned z protiútoku zahrozili také hostující hráči
31:48 Malík se prokličkoval před Kovala, ten jeho střelu zneškodnil
30:01 Kralupští šli dva na jednoho, ale branku netrefili
29:10 GÓL FBC Slavia Praha! 5:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #24 Filip Bílek (5:2)
26:41 GÓL FBC Slavia Praha! 4:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #28 Martin Krutský (4:2)
26:19 Vyloučen hráč #48 Jan Řehák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
24:04 GÓL FBC Slavia Praha! 3:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #33 Ondřej Otáhal (3:2)
22:03 Kubala se ocitl sám před brankou, ale balónek mezi nohy gólmana neprocedil
20:12 Hned po buly se ke střele dostal Řehák. Brankář Slavie neměl sebemenší problém s jejím zneškodněním
20:00 Střely v 1. části: 10:13
18:59 Koval akrobaticky zastavil střelu Procházky
17:15 GÓL FBC Slavia Praha! 2:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #24 Filip Bílek, asistoval #33 Ondřej Otáhal (2:2)
16:01 Vyloučen hráč #55 Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za opakované přestupky
13:50 GÓL FBC Slavia Praha! 1:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #31 Jan Šimík (1:2)
12:14 Malík drží balón ve vlastním oslabení daleko od své brány
11:54 Vyloučen hráč #88 Daniel Štefl družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost
08:20 GÓL Kralupy Wolves! 0:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #92 Lukáš Burián, asistoval #10 Kristián Malík (0:2)
07:10 GÓL Kralupy Wolves! 0:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #92 Lukáš Burián, asistoval #21 Jiří Horský (0:1)
06:32 Vyloučen hráč #81 Ondřej Jűngling družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
03:06 První nebezpečná střela zápasu končí v rukách brankáře Kovala
01:20 Po nepovedené malé domů musel brankář Slávie odkopávat balón z dosahu hráče hostí
00:01 Úvodní buly zvládli lépe Kralupy