6:13
    Filip BÍLEK
    (Šafář)

1.FBC DDM Děčín IV - FBC Slavia Praha 6:13
branky: 5. Jan Fidler, 37. Matouš Dašek, 40. Marek Sochor, 46. David Matza, 54. Marek Sochor, 57. Jan Fidler - 17. Antonín Štička, 20. Ondřej Otáhal, 26. Vojtěch Šafář, 27. Ondřej Volf, 28. Ondřej Otáhal, 29. Ondřej Volf, 35. Erik Němčík, 42. Ondřej Otáhal, 47. Antonín Štička, 54. Ondřej Volf, 58. Vojtěch Šafář, 58. David Laho, 59. Filip Bílek; rozhodčí: Lukáš Kešner - Pavel Váňa; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Adam Havriljak 9, Jan Drobný 4 - Tomáš Koval 20; po třetinách: 1:2, 2:5, 3:6
60:00 Komentář domácích Miško Petr (Trenér): V dnešním zápase jsme se vrátili o nějaké 2 měsíce zpátky a soupeře pouštěli zadarmo do šancí. Ve druhé třetině se hosté dostali na koně a i když jsme se následně zlepšovali ve hře s míčkem, nevyvarovali jsme se laciných chyb.
60:00 Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Jsem rád, že jsme vstoupili do nového roku dobrým výkonem a zaslouženě si vezeme do Edenu 3 body. Produktivita byla ucházející, škoda jen výpadků v obranné fázi, ale to doladíme. Děkujeme soupeři, pořadatelům, rozhodčím i divákům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 13:13
58:39 GÓL FBC Slavia Praha! 6:13
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #24 Filip Bílek, asistoval #5 Vojtěch Šafář (6:13)
58:01 Vyloučen hráč #94 Jan Fidler družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
57:49 GÓL FBC Slavia Praha! 6:12
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 David Laho, asistoval #26 Jakub Procházka (6:12)
57:43 GÓL FBC Slavia Praha! 6:11
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #33 Ondřej Otáhal (6:11)
56:14 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 6:10
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #13 Martin Žáček (6:10)
55:43 Vyloučen hráč #31 Jan Šimík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání
53:53 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:10
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #21 Lukáš Vlček (5:10)
53:29 GÓL FBC Slavia Praha! 4:10
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #55 Ondřej Volf, asistoval #69 Michael Pitek (4:10)
53:29 Střídání brankáře. Nový brankář #36 Jan Drobný družstva 1.FBC DDM Děčín IV
50:00 Nutno podotknout, že přes naše špatné zkušenosti s pražskými týmy, se náš dnešní soupeř opravdu vymyká z této smutné škatulky. Celý zápas probíhá ve férovém duchu z obou stran a je to paráda! Svět je ještě v pořádku!
46:16 GÓL FBC Slavia Praha! 4:9
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #5 Vojtěch Šafář (4:9)
45:33 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:8
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #13 Martin Žáček (4:8)
41:04 GÓL FBC Slavia Praha! 3:8
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #5 Vojtěch Šafář (3:8)
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:40 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:7
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #13 Martin Žáček (3:7)
36:23 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:7
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #16 Matouš Dašek, asistoval #21 Lukáš Vlček (2:7)
34:39 GÓL FBC Slavia Praha! 1:7
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #11 Erik Němčík, asistoval #93 Tomáš Svačinka (1:7)
28:01 Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
28:01 GÓL FBC Slavia Praha! 1:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #55 Ondřej Volf, asistoval #16 David Laho (1:6)
27:44 GÓL FBC Slavia Praha! 1:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #10 Antonín Štička (1:5)
26:28 GÓL FBC Slavia Praha! 1:4
25:57 GÓL FBC Slavia Praha! 1:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #24 Filip Bílek (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:15 GÓL FBC Slavia Praha! 1:2
16:31 GÓL FBC Slavia Praha! 1:1
16:00 Zápas je v klidném a přátelském tempíčku. Žádné vyhrocené chování, žádné potyčky, ale ani žádné akcičky. Zápas je zatím mírně nezajímavý...
08:23 Trestné střílení družstva 1.FBC DDM Děčín IV neproměnil #4 Vladislav Vrátil.
04:44 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:0
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #12 David Matza (1:0)
00:02 Pražský tým si v tabulce vede o krapet lépe a pyšní se na úctyhodném čtvrtém místě se svými 29 body! Děčínský tým na nás zatím mává z místa sedmého, ale uvidíme, co nám mrazivý dnešek přinese!
00:01 Zdravím všechny, kteří klikli na tlačítko ONLINE a zajímá je, jak dopadne dnešní zápas!  Domácí Děčín přivítá tým FBC SLAVIA PRAHA.