• 60 59:53
    2
    hra bez florbalky

Florbal Ústí B - FBC Slavia Praha 0:5
branky: 5. Michael Pitek, 37. Martin Fojtík, 43. Antonín Štička, 44. Martin Fojtík, 55. Antonín Štička; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 5:3; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 27 - Tomáš Koval 30; po třetinách: 0:1, 0:1, 0:3
60:00 Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Źe to tady zahrajeme za nulu v zadu, to by asi netipl nikdo.Samozřejmě si pro ni došel vynikající Koval v brance. My si tady toho vítězství velmi vážíme v této zvláštní době. Zdravíme marody domů, děkujeme soupeřům za zápas.
60:00 Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí): Soupeř dnes v podstatě ani nemusel být lepší, protože my jsme byli hrozní. Taktika uspávání hadů na nás zafungovala. Z naší strany to nemělo nic: produktivitu, náboj, štěstí. Gratulujeme soupeři k výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
59:59 Konec třetí a poslední třetiny za stavu 0:5 pro Slávii.
59:53 Vyloučen hráč #7 Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hra bez florbalky
59:10 Štorek natlačil přes mantinel hráče Slávie.
58:23 Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
58:12 Hezká souhra hostů.
57:36 Slavia v 6 kvůli před určenému trestu.
56:44 Větší smůlu jako má nyní Domácí tým jsem snad ještě neviděl.
54:24 Vyloučen hráč #24 Filip Bílek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
54:20 GÓL FBC Slavia Praha! 0:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #69 Michael Pitek (0:5)
53:20 Gólman hostů je zatím stoprocentní.
51:49 Grosse fauloval u mantinelu Laha.
47:28 Vyloučen hráč #24 Filip Bílek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za vražení zády
47:28 Samostatný únik Kučaby končí faulem a dvojminutovým trestem pro Bilka.
46:04 Vyloučen hráč #7 Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost
44:00 Dvojky se rozdávají jako o závod,.
43:21 GÓL FBC Slavia Praha! 0:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #44 Radek Kubala (0:4)
42:44 GÓL FBC Slavia Praha! 0:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #4 Tomáš Svačinka (0:3)
42:00 Domácí mají velkou smůlu.
40:00 Třetí třetina zahájena.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:59 Druhá třetina u konce za stavu 0:2 pro Slavii.
39:50 Sattler odbránil hrozbu.
38:48 Jarda Kužel před bránou domácích.
37:11 Vyloučen hráč #69 Jakub Koník družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
36:12 GÓL FBC Slavia Praha! 0:2
36:03 A využití jde na stranu hostů v oslabení.
36:03 Florbal Ústí zatím nevyužilo přesilovku.
34:24 Vyloučen hráč #4 Tomáš Svačinka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
34:24 Vyloučení na straně hostů.
33:40 Ústí krásně odbránilo.
33:10 Hosté na balónku.
30:30 Domací tým má velkou smůlu na vstřelení branky.
29:35 Závěrka vstřelil balónek do sitě těsně po písknutí.
14:55 Ústí oslabení zvládá.
13:55 Vyloučen hráč #99 Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za blokování florbalky
12:42 Ve hře se nic zajimavého zatím neděje.
11:00 Grosse šéfuje týmu i ze střídačky.
08:10 Štorek střílí ale marně.
07:27 Hra je velmi vyrovnaná.
04:56 GÓL FBC Slavia Praha! 0:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #33 Ondřej Otáhal (0:1)
04:55 Jedna z prvních střel Slavie končí gólem.
03:30 Nikolič střílí ale nakonec neproměnil.
02:11 Domácí pressují.
01:14 Hosté tlačí na domácí.