• 58 57:33
    11:3
    (Šimík)

FBC Slavia Praha - Florbal Chomutov B U21 11:3
branky: 1. Vojtěch Šafář, 8. Martin Fojtík, 11. Ondřej Otáhal, 16. Radek Kubala, 19. Tomáš Zelinka, 20. Tomáš Svačinka, 25. Jakub Procházka, 36. Martin Fojtík, 38. Vojtěch Šafář, 54. Antonín Štička, 58. Tomáš Svačinka - 4. Martin Peksa, 20. Tomáš Zelinka, 35. Filip Samuel Dušek; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:5; využití: 3:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský 29 - Jakub Fiala 38; po třetinách: 6:2, 3:1, 2:0
60:00 Komentář hostů Severa Martin (Trenér): Od nás úplně trapná 1. třetině, kdy mi přišlo, že jsme sem přijeli na výlet. Od druhé třetiny jsme sehráli trošku důstojnější roli. Slavii dnes stačil průměrný výkon aby nás snadno přehrál. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Dnes to byl sváteční den, velmi solidním výsledkem jsme oslavili narození mého syna Filipa (3750g, 49cm) Děkuji klukům za zodpovědný výkon a zasloužené vítězství. Děkujeme rozhodčím, soupeřům za zápas a divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 21:12
57:33 GÓL FBC Slavia Praha! 11:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Tomáš Svačinka, asistoval #31 Jan Šimík (11:3)
56:58 Vyloučen hráč #75 Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za sekání
53:04 GÓL FBC Slavia Praha! 10:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #33 Ondřej Otáhal (10:3)
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
39:16 Vyloučen hráč #7 Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za hrubost
39:04 Vyloučen hráč #16 David Laho družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
37:10 GÓL FBC Slavia Praha! 9:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #24 Filip Bílek (9:3)
35:35 GÓL FBC Slavia Praha! 8:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #31 Jan Šimík (8:3)
34:45 GÓL Florbal Chomutov B U21! 7:3
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #22 Filip Samuel Dušek, asistoval #42 Matyáš Rauscher (7:3)
32:20 Vyloučen hráč #4 Tomáš Svačinka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za zvedání florbalky
24:49 GÓL FBC Slavia Praha! 7:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #26 Jakub Procházka, asistoval #55 Ondřej Volf (7:2)
20:00 Střely v 1. části: 17:10
19:58 GÓL Florbal Chomutov B U21! 6:2
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #75 Tomáš Zelinka z trestného střílení (6:2)
19:52 GÓL FBC Slavia Praha! 6:1
18:38 GÓL Florbal Chomutov B U21! 5:1
Vlastní branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #75 Tomáš Zelinka (5:1)
16:42 Vyloučen hráč #2 Josef Huňat družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za hrubost
16:42 Vyloučen hráč #2 Josef Huňat družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za sekání
15:05 GÓL FBC Slavia Praha! 4:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #17 Martin Fojtík (4:1)
13:56 Vyloučen hráč #98 Tomáš Kotlan družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za sekání
10:57 GÓL FBC Slavia Praha! 3:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #5 Vojtěch Šafář (3:1)
07:21 GÓL FBC Slavia Praha! 2:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík bez asistence (2:1)
03:05 GÓL Florbal Chomutov B U21! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #27 Michal Marek (1:1)
01:45 Vyloučen hráč #5 Vojtěch Šafář družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:42 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #20 Dan Kašovský (1:0)