1

0

4.

Florbal Sokolov - Panthers Praha B U23 6:5pn
branky: 7. Jan Skopový, 15. Patrik Soukup, 18. Štěpán Mosler, 18. Patrik Soukup, 27. Jan Cabal, N Petr Kleiner - 13. Jakub Žiška, 15. Tomáš Jančík, 27. David Navrátil, 47. David Mašát, 59. Jan Kšír; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 24 - Dominik Moravec 26; po třetinách: 4:2, 1:1, 0:2, 0:0
Komentář domácích Stejskal Jakub (Trenér): Opět dobrý týmový výkon v domácím prostředí, v závěru třetí třetiny se bohužel štěstina přiklonila na stranu hostů a zápas vyrovnali. V nájezdové loterii jsme bod navíc urvali my.
Komentář hostů Mattes Miloslav (Trenér): Dneska jsem dvě třetiny věřili, že se soupeř porazí sám (což se pochopitelně nestalo), ale ve třetí třetině jsme zlepšeným výkonem dostali zápas alespoň do prodloužení. V dovednostní displicíně pak byli domácí šťastnější a berou tedy bod navíc. Doufejme, že kluci budou předvádět výkony podobné tomu ve třetí třetině a ne jako v v prvních dvou
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč #99 Petr Kleiner a vstřelil rozhodující gól (6:5).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B U23 hráč #56 Tomáš Mánek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč #99 Petr Kleiner , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B U23 hráč #49 David Mašát , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč #8 Patrik Soukup , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B U23 hráč #40 Jan Kšír , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč #7 Jan Skopový , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B U23 hráč #20 Jakub Žiška , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
58:33 GÓL Panthers Praha B U23! 5:5
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #10 Filip Hajžman (5:5)
52:09 Vyloučen hráč #30 Jan Šafránek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře
46:15 GÓL Panthers Praha B U23! 5:4
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #49 David Mašát, asistoval #40 Jan Kšír (5:4)
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
33:30 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za bránění ve hře
28:47 Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za zvedání florbalky
26:23 GÓL Florbal Sokolov! 5:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #33 Jan Cabal, asistoval #72 Jan Hlavsa (5:3)
26:16 GÓL Panthers Praha B U23! 4:3
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #56 Tomáš Mánek (4:3)
22:26 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 12:10
17:38 GÓL Florbal Sokolov! 4:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #2 Lukáš Konvalina (4:2)
17:26 GÓL Florbal Sokolov! 3:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #21 Jakub Stejskal (3:2)
14:57 GÓL Panthers Praha B U23! 2:2
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #7 David Navrátil (2:2)
14:08 GÓL Florbal Sokolov! 2:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #26 Stanislav Hykš (2:1)
12:09 GÓL Panthers Praha B U23! 1:1
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #48 Tomáš Jančík (1:1)
06:03 GÓL Florbal Sokolov! 1:0
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jan Skopový, asistoval #8 Patrik Soukup (1:0)