• 59 58:32
    6:10
    (Nikolič)

Florbal Chomutov B U21 - Florbal Ústí B 6:10
branky: 8. Ondřej Soukup, 15. Martin Schneider, 18. František Tadeáš Kubík, 22. Martin Schneider, 43. Martin Peksa, 48. František Tadeáš Kubík - 5. Hynek Nikolič, 7. Radim Kühnel, 11. Radim Kühnel, 11. Jindřich Grosse, 15. Jakub Koník, 16. Radim Kühnel, 26. Hynek Nikolič, 38. Radim Kühnel, 53. Jakub Koník, 59. Radim Kühnel; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 26 - Tomáš Hlava 26; po třetinách: 3:6, 1:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Bocian Martin (Trenér): Absolutní propad v první třetině, vůbec jsme nebyli připraveni a soupeř si na naší obranné polovině dělal, co chtěl. Od druhé třetiny pro mě smysluplný výkon, bohužel na výhru to nestačilo. Být soustředěn čtyřicet minut ze šedesáti nestačí ani v divizi.
60:00 Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí): Dnes jsme se na zápas sotva slezli, ale naštěstí jsme dokázali vyždímat zbytky florbalu, což na domácí stačilo. Zdravíme marůdky, zraněný a jinak postižený. Děkujeme domácím.
60:00 Střely ve 3. části: 14:13
59:46 Krob přestřeluje bránu.
58:32 GÓL Florbal Ústí B! 6:10
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #97 Radim Kühnel, asistoval #10 Hynek Nikolič (6:10)
57:30 Ústí využívá přesilovou hru a tlačí na Chomutov.
55:55 Vyloučen hráč #22 Filip Samuel Dušek družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za zvedání florbalky
54:52 Dušek vstřelil do golmana do nohy.
54:29 Kubík střílí mimo bránu.
52:50 Ústecký brankář zase vychytává.
52:12 GÓL Florbal Ústí B! 6:9
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník bez asistence (6:9)
50:59 Peksa střílí z poloviny hřiště a trefuje golmana.
49:59 Schneider přestřeluje bránu.
49:01 Vyloučen hráč #13 David Stummer družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
48:39 Dušek nahazuje před bránu.
47:04 GÓL Florbal Chomutov B U21! 6:8
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #22 Filip Samuel Dušek (6:8)
46:10 Vyloučen hráč #99 Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost
46:10 Vyloučen hráč #99 Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování
44:41 Müller nastřeluje před bránu hostů.
43:51 Chomutov zaváží balón za bránu.
42:48 GÓL Florbal Chomutov B U21! 5:8
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #24 Jakub Holovej (5:8)
42:15 Dušek vystřelil, opět trefil golmana Ústí.
41:30 Ústí se pouští do útoku.
40:01 Úvodní buly vyhrál tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:59 Kubík střílí ,ale trefuje protihráče.
38:40 Hennrich zastavuje útok hostů.
37:31 GÓL Florbal Ústí B! 4:8
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #97 Radim Kühnel, asistoval #13 David Stummer (4:8)
37:21 Ústí střílí, ale Kopecký chytá.
36:16 Peksa střílí z blízkosti a trefuje brankáře.
34:55 Müller střílí, golman opět vvychytává.
34:20 Vyloučen hráč #99 Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
32:51 Domácí přečkali oslabení, a vrhají se na útočnou polovinu.
31:50 Hosté měli dvě šance, ale ani jedna nevyšla.
30:10 Vyloučen hráč #27 Michal Marek družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za hra bez florbalky
29:00 Golman Ústí opět vychytává.
27:55 Kubík se strefuje do tyče.
25:57 GÓL Florbal Ústí B! 4:7
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #19 Jindřich Grosse (4:7)
24:44 Schneider se dostává do útočné poloviny, bránu ale nestrefuje.
23:03 Zelinka střílí, a opět trefil brankáře.
21:44 Dušek střílí, bohužel je to tyč.
21:36 GÓL Florbal Chomutov B U21! 4:6
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #64 Ondřej Soukup (4:6)
20:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích
20:00 Střely v 1. části: 8:12
18:32 Hennrich střílí z otočky, ale strefuje protihráče.
17:55 GÓL Florbal Chomutov B U21! 3:6
16:59 Peksa předvádí souboj na útočné polovině.
15:25 Dušek střílí, ale gól to není.
15:07 GÓL Florbal Ústí B! 2:6
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #97 Radim Kühnel, asistoval #19 Jindřich Grosse (2:6)
14:51 GÓL Florbal Ústí B! 2:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník, asistoval #13 David Stummer (2:5)
14:12 GÓL Florbal Chomutov B U21! 2:4
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #75 Tomáš Zelinka (2:4)
10:59 GÓL Florbal Ústí B! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #10 Hynek Nikolič (1:4)
10:32 GÓL Florbal Ústí B! 1:3
10:30 Hosté mají rozehru před bránou domácích.
08:59 Ústí jde 2na1 ,ale Dušek zablokoval nahrávku a Chomutov zahájil proti útok.
07:58 GÓL Florbal Chomutov B U21! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #64 Ondřej Soukup, asistoval #16 Martin Schneider (1:2)
07:15 Zelinka střílí, ale přestřeluje bránu.
06:18 GÓL Florbal Ústí B! 0:2
04:48 GÓL Florbal Ústí B! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #97 Radim Kühnel (0:1)
04:16 Peksa střílí z poloviny ,ale strefuje golmana.
02:08 Tentokrát rozehrávají hosté na polovině domácích a také z toho nic není.
01:12 Chomutov rozehrává na polovině hostů, ale nic z toho není.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostů.