• 53 52:16
    4:9
    (Hanzl)

FBC Slavia Praha - Sokol Rudná 4:9
branky: 15. Martin Fojtík, 17. Vojtěch Šafář, 32. Michael Pitek, 50. Michael Pitek - 3. Ondřej Šantora, 10. Adam Pivoňka, 26. Štěpán Hanzl, 29. Lukáš Bárta, 31. Jaroslav Janoušek, 39. Jan Karásek, 49. Jan Josef Brychta, 49. Marek Vojáček, 53. Matěj Lubenský; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Tomáš Koval 24 - Hugo Kalina 25; po třetinách: 2:2, 1:4, 1:3
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Dnes jsme nepodali především týmový výkon, s takovou budeme ve velkých problémech i v následujících zápasech. Tak trošku to připomínalo náš první duel se stejným soupeřem na začátku loňské sezony. Pouštěli jsme soupeře lacinými chybami a nepřipravenou střelbou do brejků a ten trestal. Inkasovat 2x ve vlastní přesilové hře, to už je slušný počin. Příští týden musí být všechno jinak. Díky soupeřům za zápas.
60:00 Komentář hostů Beran Lukáš (Vedoucí): Velmi důležité vítězství v boji o play-off. Utkání se zdá jednoznačné, ale realita taková vůbec nebyla. Šance byly na obou stranách, ale nám skvěle zafungovala obrana v čele s vynikajícím Hugem Kalinou. Když se k tomu přidaly produktivní protiútoky a výborná hra v oslabení, máme zde výsledný rozdíl ve skóre. Dnešního vítězství si nesmírně vážíme a doufáme, že takový výkon předvedeme i ve zbylých zápasech základní části a ještě se porveme o postup do play-off. Soupeři děkujeme za kvalitní utkání a fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 11:14
52:16 GÓL Sokol Rudná! 4:9
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #87 Matěj Lubenský, asistoval #81 Štěpán Hanzl (4:9)
52:16 Vyloučen hráč #88 Jakub Puciow družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování
49:21 GÓL FBC Slavia Praha! 4:8
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #44 Radek Kubala (4:8)
48:39 GÓL Sokol Rudná! 3:8
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #21 Marek Vojáček, asistoval #45 Adam Pivoňka (3:8)
48:09 GÓL Sokol Rudná! 3:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #31 Jan Karásek (3:7)
47:59 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
38:31 GÓL Sokol Rudná! 3:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (3:6)
31:23 GÓL FBC Slavia Praha! 3:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #17 Martin Fojtík (3:5)
30:42 GÓL Sokol Rudná! 2:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #27 Jaroslav Janoušek, asistoval #17 Tomáš Bubeník (2:5)
28:04 GÓL Sokol Rudná! 2:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #47 Lukáš Bárta, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (2:4)
25:23 GÓL Sokol Rudná! 2:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (2:3)
21:47 Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střely v 1. části: 12:10
18:19 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
18:19 Vyloučen hráč #87 Matěj Lubenský družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
16:23 GÓL FBC Slavia Praha! 2:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #33 Ondřej Otáhal (2:2)
14:23 GÓL FBC Slavia Praha! 1:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #44 Radek Kubala (1:2)
09:09 GÓL Sokol Rudná! 0:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #26 Martin Špaček (0:2)
07:40 Vyloučen hráč #5 Vojtěch Šafář družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
02:17 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #7 Marek Hluchý (0:1)