2:6
    Radek KUBALA
    (Fojtík)

Florbal Sokolov - FBC Slavia Praha 2:6
branky: 14. Jan Hlavsa, 15. Patrik Soukup - 12. Vojtěch Šafář, 39. Tomáš Svačinka, 47. Martin Fojtík, 52. Dan Kašovský, 59. Jakub Puciow, 60. Radek Kubala; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 22 - Lukáš Rašovský 21; po třetinách: 2:1, 0:1, 0:4
60:00 Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): U nás je to hodně o vnitřním nastavení. Dnes s vědomím mnoha absencí jsme odvedli velmi poctivý výkon do defenzivy. Od druhé třetiny nebylo moc co vytknout. Pomohla nám využitá přesilovka a soupeř do třetí třetiny vstoupil aktivním způsobem bránění. Toho jsme dokázali využít. Po dvou prohrách vydřené 3 body a zůstáváme tak ve hře. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí v následujících duelech.
60:00 Komentář domácích Stejskal Jakub (Vedoucí): Naše dnešní bezzubá utočná fáze nás stála tři body. Slavie naše chyby potrestala o po zásluze vítězí.
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:59 GÓL FBC Slavia Praha! 2:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #17 Martin Fojtík (2:6)
58:54 GÓL FBC Slavia Praha! 2:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #88 Jakub Puciow bez asistence (2:5)
55:06 Timeout Florbal Sokolov
51:12 GÓL FBC Slavia Praha! 2:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #20 Dan Kašovský z trestného střílení (2:4)
46:40 GÓL FBC Slavia Praha! 2:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #5 Vojtěch Šafář (2:3)
44:27 Vyloučen hráč #21 Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře
41:49 Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
38:45 GÓL FBC Slavia Praha! 2:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #20 Dan Kašovský (2:2)
38:27 Vyloučen hráč #7 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 7:6
17:59 Vyloučen hráč #33 Jan Cabal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za vysoká florbalka
14:39 GÓL Florbal Sokolov! 2:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #21 Jakub Stejskal (2:1)
14:37 Vyloučen hráč #85 Tomáš Svačinka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
13:09 GÓL Florbal Sokolov! 1:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa, asistoval #8 Patrik Soukup (1:1)
11:35 GÓL FBC Slavia Praha! 0:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #93 Dominik Beran (0:1)