59
  • 59 58:36
    Aleš LINKA

TJ Lokomotiva Louny-STARNET - Panthers Praha B U23 9:21
branky: 6. Aleš Linka, 8. Pavel Bezrouk, 29. Aleš Linka, 30. Pavel Bezrouk, 40. Aleš Linka, 47. Martin Čonka, 47. Michal Paseka, 48. Jiří Klokočník, 57. Aleš Linka - 2. Jan Tvrdek, 3. Jakub Žiška, 4. Tomáš Jančík, 6. Vojtěch Zdrubecký, 9. Vojtěch Zdrubecký, 13. Vojtěch Zdrubecký, 15. Jakub Žiška, 17. Vojtěch Zdrubecký, 17. Jan Martinek, 21. David Mašát, 26. Zdeněk Prokůpek, 29. David Navrátil, 30. Vojtěch Zdrubecký, 34. Tomáš Jančík, 38. Jakub Žiška, 44. David Mašát, 44. Tomáš Marhefka, 45. Zdeněk Prokůpek, 47. David Förster, 49. Vojtěch Zdrubecký, 57. Tomáš Jančík; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 5:0; využití: 0:4; diváků: 55; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 20, Václav Frajt 13 - Ondřej Bárta 34; po třetinách: 2:9, 3:6, 4:6
60:00 Komentář domácích Lindner Jiří (Trenér): Musím se omluvit našim fanouškům za výkon celého mužstva. Věřím, že nás přijdou podpořit i za týden v posledním, veledůležitém utkání. Soupeř nás předčil ve všech směrech a tři body si odváží zaslouženě. FORZA LOUNY!!!
60:00 Komentář hostů Mattes Miloslav (Trenér): Dnes kluci ukázali velmi slušnou produktivitu (každá třetí střela našla svůj cíl), ale s výkonem nemůžu být úplně spokojený. Dnes jsme selhávali v obranné činnosti a mnoho gólů jsme soupeři nabídli na zlatém podnose. Děkujeme divákům, kteří přijeli kluky opět podpořit a děkujeme i soupeři za prověření
60:00 Střely ve 3. části: 18:20
58:36 Trestné střílení družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET neproměnil #12 Aleš Linka.
56:58 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 9:21
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka bez asistence (9:21)
56:49 GÓL Panthers Praha B U23! 8:21
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #20 Jakub Žiška (8:21)
52:37 Vyloučen hráč #3 Michal Paseka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za bránění ve hře
48:44 GÓL Panthers Praha B U23! 8:20
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #91 Matouš Hrubý (8:20)
47:19 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 8:19
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #2 Jiří Klokočník, asistoval #12 Aleš Linka (8:19)
46:48 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 7:19
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #3 Michal Paseka, asistoval #21 Michal Bočánek (7:19)
46:25 GÓL Panthers Praha B U23! 6:19
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #93 David Förster, asistoval #17 Jan Tvrdek (6:19)
46:02 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 6:18
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #8 Martin Čonka, asistoval #34 Josef Helšus (6:18)
44:43 GÓL Panthers Praha B U23! 5:18
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #20 Jakub Žiška (5:18)
43:45 GÓL Panthers Praha B U23! 5:17
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #70 Tomáš Marhefka, asistoval #93 David Förster (5:17)
43:35 GÓL Panthers Praha B U23! 5:16
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #49 David Mašát, asistoval #20 Jakub Žiška (5:16)
41:54 Vyloučen hráč #34 Josef Helšus družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 16:22
39:57 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 5:15
37:09 GÓL Panthers Praha B U23! 4:15
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #20 Jakub Žiška bez asistence (4:15)
33:54 GÓL Panthers Praha B U23! 4:14
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #72 Jan Martinek (4:14)
32:00 Vyloučen hráč #2 Jiří Klokočník družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání
29:59 GÓL Panthers Praha B U23! 4:13
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #48 Tomáš Jančík (4:13)
29:47 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 4:12
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #22 Pavel Bezrouk, asistoval #12 Aleš Linka (4:12)
28:28 GÓL Panthers Praha B U23! 3:12
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #49 David Mašát (3:12)
28:09 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 3:11
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #21 Michal Bočánek (3:11)
25:02 GÓL Panthers Praha B U23! 2:11
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek bez asistence (2:11)
20:44 GÓL Panthers Praha B U23! 2:10
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #49 David Mašát, asistoval #7 David Navrátil (2:10)
20:00 Střely v 1. části: 18:22
16:54 GÓL Panthers Praha B U23! 2:9
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #56 Tomáš Mánek (2:9)
16:51 GÓL Panthers Praha B U23! 2:8
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #20 Jakub Žiška (2:8)
14:54 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Václav Frajt družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET
14:44 GÓL Panthers Praha B U23! 2:7
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #49 David Mašát (2:7)
14:26 Vyloučen hráč #22 Pavel Bezrouk družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za hrubost
12:58 GÓL Panthers Praha B U23! 2:6
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký bez asistence (2:6)
08:41 GÓL Panthers Praha B U23! 2:5
07:57 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 2:4
05:20 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 1:4
05:12 Timeout TJ Lokomotiva Louny-STARNET
05:12 GÓL Panthers Praha B U23! 0:4
03:26 GÓL Panthers Praha B U23! 0:3
02:27 Vyloučen hráč #15 Tomáš Princ družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:16 GÓL Panthers Praha B U23! 0:2
01:55 GÓL Panthers Praha B U23! 0:1
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #17 Jan Tvrdek, asistoval #70 Tomáš Marhefka (0:1)