13:5
    Petr HOCH
    (Cabal)

Florbal Sokolov - Florbal Chomutov B U21 13:5
branky: 1. Patrik Soukup, 16. Patrik Soukup, 20. Štěpán Mosler, 21. Štěpán Mosler, 22. Štěpán Mosler, 35. Petr Kleiner, 36. Patrik Soukup, 44. Patrik Soukup, 45. Patrik Soukup, 47. Patrik Soukup, 56. Štěpán Mosler, 58. Patrik Soukup, 58. Petr Hoch - 4. Filip Samuel Dušek, 24. Jakub Holovej, 26. Filip Samuel Dušek, 27. Tomáš Zelinka, 48. Marek Macura; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 3:8 + Tomáš Zelinka OS; využití: 3:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 25 - Jakub Fiala 32; po třetinách: 3:1, 4:3, 6:1
60:00 Komentář domácích Stejskal Jakub (Trenér): Pro nás nejspíš nejduležitější zápas sezony jsme naštěstí zvládli, všechny duležité aspekty hry jsme splnili a po zásluze bereme tři body!
60:00 Komentář hostů Šamaj Jan (Trenér): Dnešní utkání opět rozhodla naše špatná disciplína. Nedokázali jsme otočit v daný moment zápas. Gratulujeme soupeřům a doufáme, že se poučíme brzy ze svých chyb a překonáme špatné období.
60:00 Střely ve 3. části: 20:9
57:41 GÓL Florbal Sokolov! 13:5
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #64 Petr Hoch, asistoval #33 Jan Cabal (13:5)
57:20 GÓL Florbal Sokolov! 12:5
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #72 Jan Hlavsa (12:5)
55:13 GÓL Florbal Sokolov! 11:5
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #8 Patrik Soukup (11:5)
54:25 Vyloučen hráč #3 Marek Macura družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za bránění ve hře
52:15 Vyloučen hráč #20 Jan Šamaj družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za bránění ve hře
48:30 Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
47:58 GÓL Florbal Chomutov B U21! 10:5
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #3 Marek Macura, asistoval #42 Matyáš Rauscher (10:5)
46:43 Vyloučen hráč #64 Petr Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
46:17 GÓL Florbal Sokolov! 10:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #16 Štěpán Mosler (10:4)
44:22 GÓL Florbal Sokolov! 9:4
43:53 GÓL Florbal Sokolov! 8:4
41:55 Vyloučen hráč #22 Filip Samuel Dušek družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za bránění ve hře
41:02 Vyloučen hráč #75 Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov B U21 - osobní trest
41:02 Vyloučen hráč #75 Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za nesportovní chování
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
39:32 Vyloučen hráč #5 Jakub Holovej družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za sekání
35:08 GÓL Florbal Sokolov! 7:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup bez asistence (7:4)
34:56 GÓL Florbal Sokolov! 6:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #33 Jan Cabal (6:4)
29:12 Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování
29:12 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za nesportovní chování
26:03 GÓL Florbal Chomutov B U21! 5:4
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #75 Tomáš Zelinka, asistoval #8 Matyáš Müller (5:4)
25:49 GÓL Florbal Chomutov B U21! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #22 Filip Samuel Dušek, asistoval #42 Matyáš Rauscher (5:3)
23:47 GÓL Florbal Chomutov B U21! 5:2
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #5 Jakub Holovej, asistoval #50 Martin Peksa (5:2)
21:32 GÓL Florbal Sokolov! 5:1
20:34 GÓL Florbal Sokolov! 4:1
20:00 Střely v 1. části: 13:11
19:27 GÓL Florbal Sokolov! 3:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #99 Petr Kleiner (3:1)
18:09 Vyloučen hráč #20 Jan Šamaj družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za sekání
15:09 GÓL Florbal Sokolov! 2:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #2 Lukáš Konvalina (2:1)
03:23 GÓL Florbal Chomutov B U21! 1:1
00:30 GÓL Florbal Sokolov! 1:0