• 45 44:59
    4:7
    ()

Florbal Kuřim - Zlín Lions B 4:7
branky: 11. Michal Bernát, 22. Vítězslav Lazar, 28. Martin Parimucha, 31. Filip Svoboda - 4. Pavel Baroň, 10. Pavel Malošík, 26. Petr Pospíšil, 32. Ondřej Vicherek, 39. Pavel Malošík, 43. Pavel Malošík, 45. Pavel Malošík; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Radim Kapoun ? - Radek Valla ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:4
44:59 GÓL Zlín Lions B! 4:7
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #23 Pavel Malošík bez asistence (4:7)
42:21 Timeout Florbal Kuřim
42:21 GÓL Zlín Lions B! 4:6
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #23 Pavel Malošík, asistoval #74 Michal Baroň (4:6)
38:17 GÓL Zlín Lions B! 4:5
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #23 Pavel Malošík, asistoval #3 Anh Vu Pham (4:5)
34:00 Vyloučen hráč #35 Filip Svoboda družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za blokování florbalky
31:12 GÓL Zlín Lions B! 4:4
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #11 Ondřej Vicherek bez asistence (4:4)
30:18 GÓL Florbal Kuřim! 4:3
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #35 Filip Svoboda, asistoval #19 Jiří Zemánek (4:3)
27:12 GÓL Florbal Kuřim! 3:3
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #46 Martin Parimucha, asistoval #97 Michal Bernát (3:3)
25:19 GÓL Zlín Lions B! 2:3
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #20 Petr Pospíšil, asistoval #3 Anh Vu Pham (2:3)
23:59 Vyloučen hráč #19 Jiří Zemánek družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za nesportovní chování
22:18 Trestné střílení družstva Zlín Lions B neproměnil #74 Michal Baroň.
21:44 GÓL Florbal Kuřim! 2:2
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #44 Vítězslav Lazar, asistoval #7 Ivo Liškutín (2:2)
19:02 Vyloučen hráč #99 Jáchym Navrátil družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za sekání
12:15 Vyloučen hráč #29 František Svitálek družstva Zlín Lions B na 2 minuty za sekání
10:46 GÓL Florbal Kuřim! 1:2
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #97 Michal Bernát z trestného střílení (1:2)
09:48 GÓL Zlín Lions B! 0:2
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #23 Pavel Malošík, asistoval #73 Vojtěch Bajza (0:2)
03:40 GÓL Zlín Lions B! 0:1
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #27 Pavel Baroň, asistoval #74 Michal Baroň (0:1)