8:3
    Vít KOLÁŘ
    (Šudrla)

SFK Kozel Počenice - TJ Sokol Lanžhot 8:3
branky: 3. Marek Šindelka, 9. Ondřej Dofek, 13. Michal Florián, 15. Martin Šafránek, 20. Vojtěch Dofek, 28. Michal Florián, 29. Vojtěch Dofek, 41. Marek Šindelka - 8. Vít Kolář, 42. Vít Kolář, 45. Vít Kolář; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jiří Vlk ? - Petr Lesko ?; po třetinách: 4:1, 3:0, 1:2
45:00 Komentář hostů Lesko Petr (Vedoucí): Nikdy bych neřekl, že si během zápasu uděláme tolik kamarádů
45:00 Komentář domácích Florián Michal (Trenér): Nikdy bych neřekl, že si během zápasu uděláme tolik kamarádů
44:58 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 8:3
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #19 Vít Kolář, asistoval #77 Radim Šudrla (8:3)
44:58 Jestli měl Vlk interní cíl nepustit tři góly, tak ho nesplnil
43:55 Olšina sekl brankáře do hlavy, hráči Lanžhota zákrok zlehčili slovy ,,na to on je zvyklý'
43:15 Brankář Lanžhota chtěl chytit vysoký míček, místo toho jen objal Šafránka. Přátelská atmosféra je zpět!
42:00 Střely Florián už jsme přestali počítat, poslední záznam je 22
41:25 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 8:2
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #19 Vít Kolář bez asistence (8:2)
41:25 Kolář obehrál tři obránce a následně prostřelil i Vlka. Celou akci pak okomentoval slovy ,,ani nevím jak'
40:06 GÓL SFK Kozel Počenice! 8:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #4 Marek Šindelka, asistoval #44 Martin Ničajevský (8:1)
40:06 Zajímavá situace při gólů, Počenice se při rozehrávce u střídačky Lanžhota dohodli, že přihrají ,,na Maru'. Lanžhot to však však slyšel a rozhodl se Maru pokrýt. Ten však nebyl pokrytý dostatečně a střílí gól
40:02 Vyloučen hráč #33 Duy Vu Truong Quang družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:34 Vlk se skvělými výhozy snaží získat asistenci, pomohlo by mu však, kdyby jeho spoluhráči v útoku nebyli taková kopyta
39:05 11 střela Kramaře a 18 střela Floriána
37:40 Kašna komentuje výkon Podleny ve Slušovicích slovy ,,chtěl se zapsat, když ne body, tak aspoň trestné minuty'
35:48 Florián měl dva nepokryté spoluhráče před bránou, stejně se však rozhodl zakončí zpoza brány
34:44 Rozhodčí nám opravil mantinely a vyptal si za to nemalou finanční částku
32:50 S pořadateli řešíme, proč se Krčmařovi říká Ešus. Jestli máte tip, napište na náš oddílový Facebook
30:01 Na dálku zdravíme B-tym do Slušovic, kde Počenice průběžně vedou 4:3. Nejvíce nás však zaujaly nás však nejvíce vyloučení, které si nečekaně připsali Kučera a Podlena
30:00 Důležitost zápasu vystihuje zájem hráčů o přestávce, téměř třetina počenických hráčů je místo týmu věnuje svým rodinám
29:35 Mohla být i 17, píská se však faul od Dofka
29:30 ...a 16
29:22 Florián střela číslo 15
28:58 GÓL SFK Kozel Počenice! 7:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #89 Vojtěch Dofek, asistoval #4 Marek Šindelka (7:1)
28:58 Ničajevského neproměněnou prázdnou bránu napravil Dofek
27:40 GÓL SFK Kozel Počenice! 6:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #10 Michal Florián, asistoval #23 Lukáš Krčmař (6:1)
27:40 Florián střílí, jednoznačně nacvičená akce
26:42 Pocenice se vyzkouší přesilovku, kterou před měsícem (tzn. na posledním tréninku) trenovali
26:22 Nahrávačské štěstí nepřeje, dvakrát to zkoušel na Dofka, ale ani jedna neprošla. Už chápeme, proč víc střílí
24:45 Krčmař se snaží v počtu střel vyrovnat Floriánovi. Po téměř 25 minutách hry dokonce první doletěla na bránu
23:41 Střela 11 a 12 od pana trenéra
22:19 Obránci Počenic dnes praktikují tak zvanou ,,ruskou taktiku' a odstřelují Lanžhot z dálky
21:35 Šafařík se pokusil přátelství obnovit a podal soupeři míček, ten to ocenil slovem Dík
20:51 Šindelka se dnes naučil, co ve florbalu znamená výhoda
20:02 Začínají se objevovat ostřejší zákroky a přátelská nálada z haly odchází
19:45 Florián chtěl vyslat osmou střelu, rozhodčí však pískají vysokou
19:11 GÓL SFK Kozel Počenice! 5:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #89 Vojtěch Dofek bez asistence (5:1)
19:11 Dofek vstřelil gól po zemi. ,,Možná jsem to mohl měl' komentuje brankář Lanžhota
18:35 Krčmař malém upadl po nelítostném souboji s mantinelem
17:45 Dofek tak dlouho hledal míč za bránou, až jsme mu raději hodili nový
17:30 Šestá střela Floriána
16:47 ,,Jak on tak já' řekl Drobík po tom, že Olšinu posekal a shodil na zem
15:01 Během přestávky to ani od jednoho týmu nevypadalo, že se řeší taktika, spíš docházelo k přátelskému pokecu
15:00 Na hale se nám začínají hromadit manželky a děti hráčů
14:13 GÓL SFK Kozel Počenice! 4:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #8 Martin Šafránek, asistoval #10 Michal Florián (4:1)
14:13 Florián poprvé v zápase nahrál a dobře to dopadlo
13:56 Olšina chtěl střídat, Krčmař ho však poslal zpět na hřiště protože ,,ještě nemůže'
13:06 Olšina tak dlouho strkal do soupeře, až spadl
12:14 Čtvrtá střela Floriána se ujala, sklidil potlesk od svých dětí
12:13 GÓL SFK Kozel Počenice! 3:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #10 Michal Florián, asistoval #8 Martin Šafránek (3:1)
12:00 Opatrně říká rozhodčí po neopatrném zákroku
11:30 Krčmař přihrál Ničajevskému, který šel střídat
09:39 Lutonský se dnes rozhodl pro dráhu profesionálního časoměřiče. Za oddíl však prohlašujeme, že takovou kravinu nechceme a nepotřebujeme
08:53 GÓL SFK Kozel Počenice! 2:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #88 Ondřej Dofek, asistoval #11 Radek Olšina (2:1)
08:53 Dofek - tyčka - gól
08:35 Florián vyslal třetí střelu, z toho druhou mimo
07:35 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #19 Vít Kolář bez asistence (1:1)
07:35 Vlk dostal gól během toho, kdy vyčítal spoluhráčům, že nebrání soupeře v rohu
07:13 Omlouváme se za nevtipný online, ale v hale se nic vtipného neděje
05:46 Do haly dorazila choť trenéra Floriána, paní Floriánová. Pokud někdo potřebuje něco přeložit do angličtiny, stavte se v Morkovicích
04:30 Chtěl jsem křičí Ničajevský, který asi něco pokazil
03:33 Zápas se vede ve velice přátelském rytmu, týmy přiznávají auty, že zkušeností však víme, že přátelství se většinou vytrácí kolem poloviny poslední třetiny
02:48 Šafránek se dlouho připravoval na buly, které rychle prohrál
02:47 GÓL SFK Kozel Počenice! 1:0
02:47 Šindelka se dnes poprvé rozběhl
02:00 První rozehrávku z rohu naopak mají Počenice. Po rozebrání to však vypadá, že to byla větší výhoda pro Lanžhot
01:01 První, druhou a třetí střelu zápasu zaznamen Lanžhot
00:26 Pěkně pánové křičí Florian na své hráče, kteří nemohou zpracovat míček