6:3
    Vojtěch VAVREČKA
    (Hradský)

FBC Spartak Bílovec - Z.F.K. Petrovice B 6:3
branky: 2. Tadeáš Klemens, 8. Richard Műck, 13. Šimon Kouba, 16. Richard Műck, 34. Daniel Šoltés, 36. Vojtěch Vavrečka - 16. Martin Schulhauser, 17. Marek Cihelka, 33. Martin Schulhauser; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Martinek ? - Dominik Škuta ?; po třetinách: 3:0, 1:2, 2:1
39:00 Ukončení 3. části
35:43 GÓL FBC Spartak Bílovec! 6:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #99 Jakub Hradský (6:3)
33:54 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #88 Daniel Šoltés, asistoval #3 Tadeáš Klemens (5:3)
32:41 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #32 Roman Ochodek (4:3)
31:17 Vyloučen hráč #11 Jakub Kloza družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:44 Vyloučen hráč #86 Vítězslav Růžička družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
16:34 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #33 Marek Cihelka, asistoval #44 Martin Schulhauser (4:2)
15:42 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #33 Marek Cihelka (4:1)
15:29 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #69 Richard Műck, asistoval #97 Šimon Kouba (4:0)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:53 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #97 Šimon Kouba, asistoval #11 Jonáš Moj (3:0)
07:00 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #69 Richard Műck, asistoval #22 Jakub Melecký (2:0)
01:21 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #3 Tadeáš Klemens, asistoval #88 Daniel Šoltés (1:0)