3:8
    Roman PECEN
    (Musialek)

Bazinga Ostrava - FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA 3:8
branky: 7. Petr Suchoň, 21. David Hrnčíř, 31. David Hrnčíř - 3. Martin Musialek, 11. Martin Musialek, 17. Martin Musialek, 20. Nikol Kubečková, 23. Dalibor Matúš, 35. Václav Suchomel, 37. Nikol Kubečková, 38. Roman Pecen; rozhodčí: Zdeněk Bartoš - Roman Sasín; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Škuta ? - Pavel Kolowrat ?; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:3
39:00 Ukončení 3. části
37:25 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 3:8
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #7 Roman Pecen, asistoval #14 Martin Musialek (3:8)
36:37 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 3:7
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #8 Nikol Kubečková z trestného střílení (3:7)
34:10 Timeout Bazinga Ostrava
34:10 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 3:6
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #9 Václav Suchomel, asistoval #4 Jan Kubečka (3:6)
30:13 GÓL Bazinga Ostrava! 3:5
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #61 David Hrnčíř bez asistence (3:5)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:15 Vyloučen hráč #61 David Hrnčíř družstva Bazinga Ostrava na 2 minuty za sekání
22:04 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 2:5
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #27 Dalibor Matúš, asistoval #4 Jan Kubečka (2:5)
20:04 GÓL Bazinga Ostrava! 2:4
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #61 David Hrnčíř, asistoval #5 Rostislav Režný (2:4)
19:04 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 1:4
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #8 Nikol Kubečková, asistoval #3 Patrik Kubečka (1:4)
16:05 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 1:3
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #14 Martin Musialek, asistoval #7 Roman Pecen (1:3)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:50 Anet Mikolášová boduje i v tomto utkání. Připsala si asistenci na celou popadanou řadu mantinelu.
10:10 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 1:2
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #14 Martin Musialek, asistoval #9 Václav Suchomel (1:2)
06:07 GÓL Bazinga Ostrava! 1:1
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #87 Petr Suchoň, asistoval #8 Tomáš Kondrát (1:1)
02:17 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 0:1
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #14 Martin Musialek, asistoval #13 Ondřej Pastorek (0:1)