7:4
    Štěpán KOSTOLÁNY
    (Hanel)

S.K. P.E.M.A. OPAVA B - FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA 7:4
branky: 2. Pavel Dostalík, 9. Vanessa Filuschová, 10. Dalibor Repček, 16. Tomáš Repka, 21. Vanessa Filuschová, 30. Tomáš Repka, 39. Štěpán Kostolány - 6. Jaroslav Hegr, 15. Václav Suchomel, 16. Marek Bober, 38. Jan Kubečka; rozhodčí: Martin Ručka - Jan Vavrečka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Habram ? - Pavel Kolowrat ?; po třetinách: 3:1, 2:2, 2:1
39:00 Ukončení 3. části
38:26 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 7:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #66 Štěpán Kostolány, asistoval #16 Ivo Hanel (7:4)
37:47 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA B
37:47 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 6:4
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #4 Jan Kubečka, asistoval #12 Tomáš Bartusek (6:4)
29:59 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 6:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #19 Tomáš Repka, asistoval #16 Ivo Hanel (6:3)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:50 Habram se nyní roztáhl v brankovišti a zabránil snížení. Máme tu sirénu
25:02 Hra je oproti první třetině vyrovnanější, ale jinak docela nuda, nuda, šeď
24:25 Kubečková nejprve krásný stopping dlouhého balónu, následně upadla, ale Opava šanci nevyužila
22:31 Hanel zkušeně na destíku..
22:30 Trestné střílení družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B neproměnil #16 Ivo Hanel.
22:30 Uvidíme penaltu!
21:40 Na mantinelech předvádí skvělou práci bratrská dvojice Olšáků
20:58 Filuschová nyní ukázala zabijácký instinkt na brankovišti a střílí další gól
20:57 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 5:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #12 Vanessa Filuschová, asistoval #16 Ivo Hanel (5:3)
20:30 Další zraněný na straně Pirátů
20:09 Kubečková teď kouzlila u mantinelu a nakonec i nebezpečně vypálila
19:45 Gratulujeme Markétě Davidové k vítězství v individuálním závodu'!
18:50 Za Habramem nyní opět zazvonilo břevno
17:50 Děkujeme za expersní donášku paliva přímo k časomíře. Bude to zábavnější
16:50 Souboj dvou slečen vítězně pro hráčku Pirátů
16:10 Námaz Opavy teď Piráti nevyužili, tutovka to byla
15:50 No krásná Anglie - od břevna za čáru, opravu krásný gól
15:49 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 4:3
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #9 Marek Bober, asistoval #27 Dalibor Matúš (4:3)
15:09 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 4:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #19 Tomáš Repka bez asistence (4:2)
15:09 Hráči Pirátů asi ruplo ve svalu, upadl bez cizího zavinění. Opava však pokračovala v akci a střílí gól. Nic nesportovního, hráč Pirátů byl za hrou.
14:50 Piráti jsou na dostřel, další velká šance končí nad bránou
14:09 Piráti snižují nenápadnou ranou od mantilelu, zde asi chyboval gólman
14:02 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 3:2
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #11 Václav Suchomel, asistoval #16 Jaroslav Hegr (3:2)
13:01 Oba týmy se hecují do druhá části. Opava zatím opticky lepší, uvidíme jak toto drama dopadne.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:25 Velká šance Pirátů, ze střídačky zaznělo, kdyby sis dal o jedno pivo míň..
11:33 Malé zmatky na časomíře, už vše v pořádku. Viděli jsme krásný gól hráčky #12 z týmu Opavy. Poté přidala Opava další gól.
09:45 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 3:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #15 Dalibor Repček, asistoval #19 Tomáš Repka (3:1)
08:51 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 2:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #12 Vanessa Filuschová, asistoval #66 Štěpán Kostolány (2:1)
08:43 Kostolányi správně jako chlap hledal ještě lépe postavenou spoluhráčku, ale přihrávka neprošla.
08:16 Zazvonila tyč branky Habrama, ale tutovka to nebyla
08:00 Kostolányi sice kouzlil, ale Opava v přesilovce už nic dalšího nevymyslela
06:34 Krásný save gólmana Pirátů, jak z učebnice Lva Jašina
05:59 Vyloučen hráč #11 Václav Suchomel družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA na 2 minuty za blokování florbalky
05:46 Opava ve výhodě, asi uvidíme přesilovku
05:04 Jen jsem to dopsal, Piráti z první šance skórují a máme srovnáno.
05:03 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 1:1
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #16 Jaroslav Hegr, asistoval #27 Dalibor Matúš (1:1)
04:44 Teď ještě větší šance hráče #88 Opavy, bohužel nad bránu.
04:20 Hráč Opavy #88 Pája střela do prázdné, nedal..
03:40 V dresu Opavy sledujeme také bývalého extraligistu Štěpána Kostolányho
02:55 Na obou stranách sledujeme také zástupkyně něžného pohlaví. Obě slečny se na hřišti neztratí.
02:30 Opava šla do brejku 3na1, ale slušnou akci nevyužila
01:59 Údajně skvělý zákrok gólmana Pirátů, neviděl jsem
01:45 Opava drží balonek na svých čepelích a ukazuje roli favorita.
01:28 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #88 Pavel Dostalík bez asistence (1:0)
01:28 Krásná akce domácích končí gólem.