• 38 37:37
    2
    Roman OCHODEK

Z.F.K. Petrovice B - FBC Letka Netopýři B 13:2
branky: 6. Marcel Lázók, 7. Karel Šamonil, 16. Daniel Olšák, 16. Vítězslav Růžička, 19. Martin Schulhauser, 21. Martin Schulhauser, 23. Martin Schulhauser, 24. Vítězslav Růžička, 28. Jiří Mareš, 29. Radim Madecký, 30. Martin Schulhauser, 34. Martin Schulhauser, 36. Jiří Mareš - 32. Martin Kubín, 33. Vojtěch Schneider; rozhodčí: Michal Sládek - Adam Kiovský; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Kulla ? - Vít Segiň ?; po třetinách: 2:0, 6:0, 5:2
39:00 Ukončení 3. části
37:37 Vyloučen hráč #32 Roman Ochodek družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
35:00 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 13:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #86 Vítězslav Růžička (13:2)
33:24 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 12:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #32 Roman Ochodek (12:2)
32:57 GÓL FBC Letka Netopýři B! 11:2
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #50 Vojtěch Schneider bez asistence (11:2)
31:01 GÓL FBC Letka Netopýři B! 11:1
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #7 Martin Kubín bez asistence (11:1)
29:11 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 11:0
28:53 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 10:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #15 Radim Madecký, asistoval #6 Jiří Mareš (10:0)
27:25 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 9:0
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
23:31 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 8:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #6 Jiří Mareš (8:0)
22:32 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 7:0
20:39 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 6:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #15 Radim Madecký (6:0)
18:19 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:0
15:57 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:0
15:38 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #88 Daniel Olšák, asistoval #86 Vítězslav Růžička (3:0)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
07:10 Vyloučen hráč #77 Marcel Lázók družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
06:29 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #71 Karel Šamonil, asistoval #86 Vítězslav Růžička (2:0)
05:37 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #77 Marcel Lázók, asistoval #32 Roman Ochodek (1:0)