• 39 38:56
    5
    Jakub MACHŮ

FBC Spartak Bílovec - TJ Slovan Havířov B  6:5
branky: 10. Jakub Melecký, 17. Daniel Šoltés, 23. Šimon Kouba, 32. Radim Richtár, 37. Jakub Hradský, 39. Tadeáš Klemens - 2. Jakub Skupin, 3. Jakub Labuz, 4. Marek Krumnikl, 12. David Švrčina, 38. Marek Raška; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 2:3 + Jakub Machů TDKU + 5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Martinek ? - Jakub Machů ?, Lukáš Vernarský ?; po třetinách: 1:4, 2:0, 3:1
39:00 Ukončení 3. části
38:56 GÓL FBC Spartak Bílovec! 6:5
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #3 Tadeáš Klemens, asistoval #88 Daniel Šoltés (6:5)
38:56 Střídání brankáře. Nový brankář #7 Lukáš Vernarský družstva TJ Slovan Havířov B
38:56 Vyloučen hráč #30 Jakub Machů družstva TJ Slovan Havířov B na 5 minuty za nesportovní chování
38:56 Vyloučen hráč #30 Jakub Machů družstva TJ Slovan Havířov B do konce utkání
38:27 Vyloučen hráč #25 Vojtěch Vavrečka družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za zdržování hry
38:05 Timeout TJ Slovan Havířov B
38:04 Timeout FBC Spartak Bílovec
38:04 Vyloučen hráč #16 David Rada družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za sekání
37:21 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 5:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #45 Marek Raška, asistoval #13 Filip Konkolský (5:5)
36:59 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #99 Jakub Hradský, asistoval #3 Tadeáš Klemens (5:4)
31:43 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #71 Radim Richtár, asistoval #11 Jonáš Moj (4:4)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
22:05 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #97 Šimon Kouba, asistoval #11 Jonáš Moj (3:4)
16:03 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #88 Daniel Šoltés, asistoval #3 Tadeáš Klemens (2:4)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:12 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 1:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #41 David Švrčina, asistoval #13 Filip Konkolský (1:4)
10:43 Vyloučen hráč #99 Jakub Hradský družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hrubost
09:58 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #22 Jakub Melecký, asistoval #71 Radim Richtár (1:3)
08:03 Vyloučen hráč #6 Marek Krumnikl družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za vysoká florbalka
05:24 Vyloučen hráč #3 David Vrána družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za bránění ve hře
03:36 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 0:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #6 Marek Krumnikl, asistoval #8 Vít Morkes (0:3)
02:44 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 0:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #10 Jakub Labuz, asistoval #39 Tomáš Lepík (0:2)
01:36 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #96 Jakub Skupin bez asistence (0:1)