6:7
    Jiří ŠEVČÍK
    (Horák)

Z.F.K. Petrovice B - TJ Stará Ves n/O Vosy 6:7
branky: 3. Vítězslav Růžička, 6. Vítězslav Růžička, 7. Martin Schulhauser, 8. Jiří Mareš, 24. Martin Schulhauser, 32. Vítězslav Růžička - 5. Vojtěch Hranický, 6. Vojtěch Hranický, 9. Vojtěch Hranický, 16. Jiří Ševčík, 34. Jan Duškevič, 35. Jiří Ševčík, 39. Jiří Ševčík; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Jan Gawryš Piško; vyloučení: 2:2 + Vojtěch Hranický OS; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Kulla ? - Jan Šprinc ?; po třetinách: 4:3, 1:1, 1:3
39:00 Ukončení 3. části
38:13 Timeout Z.F.K. Petrovice B
38:13 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 6:7
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #88 Jiří Ševčík, asistoval #9 Jan Horák (6:7)
37:47 Timeout TJ Stará Ves n/O Vosy
34:58 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 6:6
33:52 Vyloučen hráč #23 Jan Duškevič družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za sekání
33:00 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 6:5
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #23 Jan Duškevič, asistoval #88 Jiří Ševčík (6:5)
31:52 Vyloučen hráč #88 Daniel Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
31:25 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 6:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #6 Jiří Mareš (6:4)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
23:43 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #32 Roman Ochodek (5:4)
17:57 Vyloučen hráč #13 Vojtěch Hranický družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za nesportovní chování
17:57 Vyloučen hráč #13 Vojtěch Hranický družstva TJ Stará Ves n/O Vosy - osobní trest
15:19 Vyloučen hráč #66 Michal Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
15:13 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 4:4
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #88 Jiří Ševčík, asistoval #23 Jan Duškevič (4:4)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
08:29 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 4:3
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #13 Vojtěch Hranický, asistoval #88 Jiří Ševčík (4:3)
07:32 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #44 Martin Schulhauser (4:2)
06:09 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #33 Marek Cihelka (3:2)
05:13 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 2:2
05:01 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:1
04:33 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 1:1
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #13 Vojtěch Hranický, asistoval #9 Jan Horák (1:1)
02:06 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #66 Michal Olšák (1:0)