4:7
    Tobiáš ZLÁMAL
    ()

S.K. P.E.M.A. OPAVA B - FBC Letka Netopýři B 4:7
branky: 12. Jan Mazur, 32. Tomáš Repka, 34. Vanessa Filuschová, 38. Jan Mazur - 3. Petr West, 4. Lukáš Obrusník, 5. Dominik Zlámal, 18. Petr West, 25. Marcel Kachyňa, 32. Tomáš Ševčík, 39. Tobiáš Zlámal; rozhodčí: Roman Sasín - Jakub Machů; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Matěj Martínek ? - Tomáš Petr ?; po třetinách: 1:3, 0:2, 3:2
39:00 Ukončení 3. části
38:50 GÓL FBC Letka Netopýři B! 4:7
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #24 Tobiáš Zlámal bez asistence (4:7)
38:10 Vyloučen hráč #77 David Radošovský družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za sekání
37:28 Timeout FBC Letka Netopýři B
37:28 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 4:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #66 Štěpán Kostolány (4:6)
36:16 Vyloučen hráč #87 Vojtěch Kořínek družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za sekání
33:29 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 3:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #12 Vanessa Filuschová, asistoval #27 Stanislav Ovčačík (3:6)
31:59 GÓL FBC Letka Netopýři B! 2:6
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #66 Tomáš Ševčík, asistoval #87 Vojtěch Kořínek (2:6)
31:53 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 2:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #19 Tomáš Repka, asistoval #66 Štěpán Kostolány (2:5)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:46 GÓL FBC Letka Netopýři B! 1:5
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #46 Marcel Kachyňa, asistoval #88 Lukáš Obrusník (1:5)
17:35 GÓL FBC Letka Netopýři B! 1:4
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #52 Petr West, asistoval #40 Martin Bořucký (1:4)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:00 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 1:3
08:16 Ze střídačky Opavy zní - chodí míček a trochu se rozběhnem, základy florbalu
07:42 Hanel rýsoval krásnou křižnou, ale zůstala nevyužita.
06:56 Vyloučen hráč #46 Marcel Kachyňa družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za sekání
06:00 Hra sice nahoru dolů, ale gólmani teď drží.
04:17 GÓL FBC Letka Netopýři B! 0:3
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #9 Dominik Zlámal bez asistence (0:3)
03:35 Judrzin to odšpuntoval krásnou náhrou, Letka odskakuje do vedení o dvě branky.
03:34 GÓL FBC Letka Netopýři B! 0:2
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #88 Lukáš Obrusník, asistoval #40 Martin Bořucký (0:2)
02:57 GÓL FBC Letka Netopýři B! 0:1
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #52 Petr West, asistoval #73 Václav Jurdzin (0:1)
02:38 Vyloučen hráč #14 Jan Mazur družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za bránění ve hře
01:36 Na place bombarďák Váša Jurdzin v barvách Letky!