4:4
    Filip KOČÍ
    (Vrána)

1.MVIL Ostrava B - TJ Slovan Havířov B  4:4
branky: 26. David Štirba, 32. David Štirba, 35. Jaroslav Kaprál, 36. Dominik Klímek - 20. David Rada, 22. Jakub Skupin, 27. Jakub Skupin, 38. Filip Kočí; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Vojtěch Ferenčák ? - Lukáš Vrba ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 3:2
39:00 Ukončení 3. části
37:27 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 4:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #69 Filip Kočí, asistoval #3 David Vrána (4:4)
37:27 Po mírném tlaku hostů máme opět vyrovnáno
35:27 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 4:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #75 Dominik Klímek bez asistence (4:3)
35:27 A další branková situace, kterou si golman za rámeček nedá.... standartka na půlce...a přízemní střela přímo ze standartky znamená vedení MVILu
34:46 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 3:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #56 Jaroslav Kaprál, asistoval #24 Vojtěch Rajnošek (3:3)
34:46 A je vyrovnáno. Trošku bizarní branka... škoda že zde nejsou kamery. Večer by to bylo na netu... míček skákal po horní části brankové konstrukce, golman se na to jen koukal, následně míček spadl přimo na čepel útočícího hráče, ktery naprosto jednoduše dává gól
32:05 Vyloučen hráč #28 Ctibor Novák družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za blokování florbalky
31:35 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 2:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #55 David Štirba, asistoval #13 Adam Hostovičák (2:3)
31:35 Máme tady další přesilovkový gól. Po hezké akci borec spoza brány nachází volného spoluhráče v předbrankovém prostoru, který osamocený dává hezký gól. V podstatě se ještě mohl zeptat golmana kam to chce :)
29:45 Vyloučen hráč #3 David Vrána družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:45 Po natlačení na mantinel tady máme vyloučení. Chválíme tým MVILu za následné postavení mantinelů na své místo :)
26:24 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 1:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #96 Jakub Skupin, asistoval #45 Marek Raška (1:3)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:33 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 1:2
25:13 Vyloučen hráč #8 Vít Morkes družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:09 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 0:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #96 Jakub Skupin, asistoval #69 Filip Kočí (0:2)
21:09 Viděli jsme přesilovkový gól, borec ze středu natáhl, navázal obránce a pak posunul doleva na zadní tyč a gól je vstřelen backhandem do odkryté brány
19:45 Vyloučen hráč #12 Petr Hopp družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za sekání
19:12 GÓL TJ Slovan Havířov B ! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #16 David Rada, asistoval #13 Filip Konkolský (0:1)
19:12 Tak jsem to zakřil a viděli jsme gol Slovanu po akci do prázdné branky
19:07 Téměř polovina utkání a zatím jsme gól neviděli.
16:50 Na hřišti se poprvé objevuje legenda MVILu a funkcionář Ctibor Novák
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
10:08 Drsný zákrok domácích v rohu hřiště...
07:57 Stále sledujeme opatrný florbal s minimem šancí ...
02:40 Ctibi vypadá velmi sebevědomě na střídačce domácích - hýří úsměvem :-)
01:23 Ve druhém zápase zatím sledejeme mnoho nepřesností...