• 39 38:52
    2
    Martin ŽILINSKÝ

Bazinga Ostrava - 1. FBK Eagles Orlová B 3:3
branky: 4. Petr Suchoň, 13. Tomáš Kondrát, 33. Tomáš Kondrát - 16. Ondřej Babiš, 20. Marek Krmášek, 34. Tomáš Bečka; rozhodčí: Matěj Veverka - Adam Daniel; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Škuta ? - Lukáš Louda ?, Jaroslav Kunc ?; po třetinách: 2:0, 0:2, 1:1
39:00 Ukončení 3. části
38:52 Vyloučen hráč #44 Martin Žilinský družstva Bazinga Ostrava na 2 minuty za držení
37:27 Timeout 1. FBK Eagles Orlová B
35:58 tohle nebyl faul...ale přesto byl písknut
33:25 GÓL 1. FBK Eagles Orlová B! 3:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil #77 Tomáš Bečka bez asistence (3:3)
33:06 Vyloučen hráč #11 Josef Zbořil družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za bránění ve hře
33:06 Vyloučen hráč #11 Josef Zbořil družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za nesportovní chování
33:06 Teď tady byl nápor na časoměřiče, ale dostali jsme se z toho ven...
32:37 GÓL Bazinga Ostrava! 3:2
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #8 Tomáš Kondrát, asistoval #87 Petr Suchoň (3:2)
32:15 Vyloučen hráč #6 Jakub Kožušník družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za sekání
27:37 Ne z karibiku...
27:20 Nesledujeme zatím moc zajímavý florbal...ale v dalším zápase už nastoupí staří známí Piráti...
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Jsme zpět, doposud slabší onlajn se snad ve třetí třetině rozjede...
26:00 Ukončení 2. části
19:49 GÓL 1. FBK Eagles Orlová B! 2:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil #2 Marek Krmášek, asistoval #6 Jakub Kožušník (2:2)
17:45 Vyloučen hráč #88 Libor Borák družstva Bazinga Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:58 GÓL 1. FBK Eagles Orlová B! 2:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil #55 Ondřej Babiš, asistoval #16 Lukáš Rada (2:1)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:59 Vyloučen hráč #27 Marek Svoboda družstva Bazinga Ostrava na 2 minuty za držení
12:14 GÓL Bazinga Ostrava! 2:0
03:23 GÓL Bazinga Ostrava! 1:0
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #87 Petr Suchoň, asistoval #88 Libor Borák (1:0)
03:23 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jaroslav Kunc družstva 1. FBK Eagles Orlová B