4:6
    Marek FIRLA
    (Vandák)

FBŠ Gorily Plzeň B - T.J. Sokol Koterov 4:6
branky: 25. Matěj Surák, 28. Petr Körner, 38. Marek Firla, 45. Marek Firla - 4. Jan Schejbal, 5. Jáchym Kellar, 14. David Šůs, 30. Kamil Pešek, 36. Jan Václav, 40. Kamil Pešek; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Jan Valeš 12 - Michal Šuniar 12; po třetinách: 0:3, 2:1, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 7:4
44:44 GÓL FBŠ Gorily Plzeň B! 4:6
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #22 Marek Firla, asistoval #71 Jakub Vandák (4:6)
43:44 Vyloučen hráč #88 Stanislav Fencl družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za bránění ve hře
40:39 Timeout FBŠ Gorily Plzeň B
39:31 GÓL T.J. Sokol Koterov! 3:6
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #67 Kamil Pešek, asistoval #25 Daniel Fencl (3:6)
37:21 GÓL FBŠ Gorily Plzeň B! 3:5
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #22 Marek Firla, asistoval #30 Václav Lauda (3:5)
37:20 Vyloučen hráč #10 David Šůs družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za špatné střídání
35:09 GÓL T.J. Sokol Koterov! 2:5
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #13 Jan Václav bez asistence (2:5)
30:00 Střely ve 2. části: 6:7
29:54 GÓL T.J. Sokol Koterov! 2:4
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #67 Kamil Pešek, asistoval #11 Jan Schejbal (2:4)
27:29 GÓL FBŠ Gorily Plzeň B! 2:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #61 Petr Körner, asistoval #17 Matěj Surák (2:3)
24:05 GÓL FBŠ Gorily Plzeň B! 1:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #30 Václav Lauda (1:3)
15:00 Střely v 1. části: 3:7
13:55 GÓL T.J. Sokol Koterov! 0:3
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #10 David Šůs, asistoval #11 Jan Schejbal (0:3)
04:28 GÓL T.J. Sokol Koterov! 0:2
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #27 Jáchym Kellar, asistoval #67 Kamil Pešek (0:2)
03:33 GÓL T.J. Sokol Koterov! 0:1
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #11 Jan Schejbal, asistoval #13 Jan Václav (0:1)
00:01 Vítáme všechny fanoušky moderního florbalu u utkání Tj Sokol Kotetov a FBŠ Gorily Plzeň B.