0

0

0.

FBŠ Gorily Plzeň B - FBŠ SLAVIA Plzeň B 3:4pn
branky: 22. Petr Körner, 36. Jakub Vandák, 40. Petr Körner - 27. Michal Pomahač, 31. David Biněda, 43. Filip Sichinger, N Matěj Soukup; rozhodčí: Dalibor Berka - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Martin Lenárt 16 - Jiří Cisler 20; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:2
10 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B hráč #96 Matěj Soukup a vstřelil rozhodující gól (3:4).
10 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #71 Jakub Vandák , ale gól nevstřelil.
9 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B hráč #88 Šimon Dubský , ale gól nevstřelil.
9 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #22 Marek Firla , ale gól nevstřelil.
8 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B hráč #88 Šimon Dubský a vstřelil gól.
8 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #32 Jiří Trnka a vstřelil gól.
7 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B hráč #96 Matěj Soukup , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B hráč #96 Matěj Soukup a vstřelil gól.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #22 Marek Firla a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #71 Jakub Vandák a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #32 Jiří Trnka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B hráč #79 David Biněda , ale gól nevstřelil.
50:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 9:7
42:19 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #58 Filip Sichinger, asistoval #96 Matěj Soukup (3:3)
39:56 GÓL FBŠ Gorily Plzeň B! 3:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #61 Petr Körner, asistoval #71 Jakub Vandák (3:2)
35:42 GÓL FBŠ Gorily Plzeň B! 2:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #71 Jakub Vandák, asistoval #32 Jiří Trnka (2:2)
30:18 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #79 David Biněda, asistoval #88 Šimon Dubský (1:2)
30:00 Střely ve 2. části: 7:7
26:45 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #11 Michal Pomahač, asistoval #88 Šimon Dubský (1:1)
21:38 GÓL FBŠ Gorily Plzeň B! 1:0
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #61 Petr Körner, asistoval #25 Matěj Zicho (1:0)
15:00 Střely v 1. části: 7:5
13:00 Vyloučen hráč #78 Adam Tkadlec družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
10:29 Vyloučen hráč #25 Matěj Zicho družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za sekání
04:34 Vyloučen hráč #90 Mikuláš Mazanec družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání