45
  • 45 44:09
    FbC Plzeň

T.J. Sokol Koterov - FbC Plzeň B 6:5
branky: 1. Vojtěch Horák, 6. Jáchym Kellar, 18. Kamil Pešek, 30. Pavel Roubal, 34. Tomáš Červenka, 35. Vojtěch Horák - 7. Vojtěch Mrvík, 18. Jiří Pospíchal, 23. Vojtěch Mrvík, 31. Jakub Sutner, 33. Jan Baštýn; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Tomášek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Nohovec ? - Tomáš Jaňour ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:2
44:09 Timeout FbC Plzeň B
41:57 Vyloučen hráč #89 Tomáš Červenka družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za sekání
39:12 Vyloučen hráč #19 Ondřej Němec družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za sekání
34:39 GÓL T.J. Sokol Koterov! 6:5
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #99 Vojtěch Horák, asistoval #25 Daniel Fencl (6:5)
33:42 GÓL T.J. Sokol Koterov! 5:5
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #89 Tomáš Červenka, asistoval #24 Pavel Roubal (5:5)
32:46 GÓL FbC Plzeň B! 4:5
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #8 Jan Baštýn, asistoval #57 Jakub Sutner (4:5)
30:50 GÓL FbC Plzeň B! 4:4
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #57 Jakub Sutner, asistoval #17 Vojtěch Řeřicha (4:4)
30:00 Střely ve 2. části: 6:6
29:49 GÓL T.J. Sokol Koterov! 4:3
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #24 Pavel Roubal, asistoval #89 Tomáš Červenka (4:3)
29:49 Plachťák do vingle a Koterov jde do vedení!
23:34 Předchozí dva góly padly v tak rychlém sledu, že jsem nezaregistroval ani jeden z nich. Mé omluvy patří i skvělým 23 divákům sledujících dnešní napínavé utkání!
22:40 GÓL FbC Plzeň B! 3:3
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (3:3)
22:40 Mrvík obkroužil útočnou polovinu a tahákem deset čísel nad ledem srovnal stav zápasu!
17:34 GÓL T.J. Sokol Koterov! 3:2
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #67 Kamil Pešek, asistoval #16 Lukáš Zápal (3:2)
17:23 GÓL FbC Plzeň B! 2:2
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #88 Jiří Pospíchal, asistoval #69 Zdeněk Hegner (2:2)
15:00 Střely v 1. části: 14:5
06:01 GÓL FbC Plzeň B! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (2:1)
06:01 Vojta Mrvík vrací FbC do zápasu nekompromisní bombou k tyči!
05:37 GÓL T.J. Sokol Koterov! 2:0
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #27 Jáchym Kellar, asistoval #67 Kamil Pešek (2:0)
05:31 Koterovští tancujíce kolem malého brankoviště se dožadovali faulu. Jáchym Kellar nakonec názor změnil a raději zametl míček do odkryté brány.
00:30 GÓL T.J. Sokol Koterov! 1:0
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #99 Vojtěch Horák bez asistence (1:0)
00:30 Hezké odpoledne z Plzně! Ještě jsme se nerozkoukali a brankář Koterova otevírá skóre utkání nechytatelnou střelou pod víko!