1:11
    Lukáš BRABEC
    (Major)

Wizards SO Praha 10 B - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B 1:11
branky: 23. Jakub Mudrák - 6. Tomáš Vlček, 9. Roman Major, 15. Jaroslav Pokorný, 21. Michal Kubert, 27. Tomáš Vlček, 32. Martin Eliáš, 34. Jakub Uhřík, 34. Jaroslav Pokorný, 37. Martin Eliáš, 39. Tomáš Vlček, 45. Lukáš Brabec; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Sádlík ? - Norbert Hirschbrich ?; po třetinách: 0:3, 1:2, 0:6
44:17 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B! 1:11
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #92 Lukáš Brabec, asistoval #90 Roman Major (1:11)
44:17 Lukáš Brabec vstřelil svůj historicky první gól za T.B.C. Králův Dvůr, a bouřlivě ho oslavil.
41:21 Vyloučen hráč #18 Jiří Dolejš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za sekání
38:32 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B! 1:10
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #29 Martin Eliáš (1:10)
36:07 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B! 1:9
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #29 Martin Eliáš, asistoval #11 Tomáš Vlček (1:9)
33:53 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B! 1:8
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #17 Jaroslav Pokorný, asistoval #11 Tomáš Vlček (1:8)
33:10 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B! 1:7
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #72 Jakub Uhřík bez asistence (1:7)
31:25 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B! 1:6
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #29 Martin Eliáš, asistoval #21 Michal Kubert (1:6)
29:04 Vyloučen hráč #21 Tomáš Kavena družstva Wizards SO Praha 10 B na 2 minuty za sekání
26:56 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B! 1:5
22:40 GÓL Wizards SO Praha 10 B! 1:4
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #5 Jakub Mudrák, asistoval #21 Tomáš Kavena (1:4)
20:51 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B! 0:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #21 Michal Kubert, asistoval #72 Jakub Uhřík (0:4)
18:57 Vyloučen hráč #7 Filip Műller družstva Wizards SO Praha 10 B na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:45 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B! 0:3
09:20 Nádherný zákrok v podání Norberta Hirschbricha.
08:40 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B! 0:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #90 Roman Major, asistoval #18 Jiří Dolejš (0:2)
05:21 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B! 0:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #21 Michal Kubert (0:1)
05:21 Po nádherné akci vede Králův Dvůr 1:0.
03:19 Krásná rybička v podání Šubiho.