45
  • 45 44:59
    2

TJ Sokol Královské Vinohrady C - FBC Pitbulls Kolín 6:5
branky: 6. Aleš Stavjaňa, 12. Tadeáš Doucha, 20. Martin Zima, 24. Petr Blažej, 41. Martin Zima, 44. Petr Blažej - 15. Jan Janeček, 33. Marek Reithar, 36. Filip Pletka, 40. Tomáš Humpolák, 42. Jan Vobořil; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Záhora ? - Lukáš Mareš ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:4
45:00 Střely ve 3. části: 7:9
44:59 Vyloučen hráč #92 Tadeáš Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání
43:23 Timeout FBC Pitbulls Kolín
43:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #47 Jan Otta (6:5)
41:48 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #12 Jan Vobořil, asistoval #48 Jan Janeček (5:5)
41:25 Vyloučen hráč #13 Marek Vácha družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za špatné střídání
41:25 Vyloučen hráč #92 Tadeáš Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za špatné střídání
40:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #26 Martin Zima, asistoval #92 Tadeáš Doucha (5:4)
39:30 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #66 Tomáš Humpolák, asistoval #59 Michael Pilch (4:4)
35:02 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #19 Jindřich Smejkal (4:3)
32:00 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #75 Marek Reithar, asistoval #19 Jindřich Smejkal (4:2)
30:00 Střely ve 2. části: 13:6
23:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #34 Aleš Stavjaňa (4:1)
22:32 Vyloučen hráč #91 Trong Le Xuan družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
19:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 3:1
15:00 Střely v 1. části: 8:2
14:49 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček, asistoval #12 Jan Vobořil (2:1)
11:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #92 Tadeáš Doucha, asistoval #87 Matěj Roman Šaroch (2:0)
05:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #34 Aleš Stavjaňa, asistoval #81 Marek Paštika (1:0)
04:26 Vyloučen hráč #41 Vítězslav Malínský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení