1

0

3.

Florbal TJ Kobylisy B - TJ Sokol Královské Vinohrady C 6:5pn
branky: 2. Radek Šindelář, 5. Petr Dohnal, 8. Lukáš Kobliha, 13. Radek Šindelář, 17. Radek Šindelář, N Lukáš Kobliha - 6. Tadeáš Doucha, 19. Pavel Hájek, 25. Vojtěch Doucha, 35. Ondřej Zelený, 37. Pavel Hájek; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Kraml ? - Jakub Záhora ?; po třetinách: 4:1, 1:2, 0:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #10 Lukáš Kobliha a vstřelil rozhodující gól (6:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #83 Petr Blažej , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #7 Radek Šindelář , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #32 Pavel Hájek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #49 Vojtěch Press , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #70 Chi Hieu Nguyen , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:39 Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za blokování florbalky
43:27 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
43:08 Timeout Florbal TJ Kobylisy B
36:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #32 Pavel Hájek bez asistence (5:5)
34:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #5 Ondřej Zelený, asistoval #39 Marek Zelený (5:4)
25:50 Vyloučen hráč #5 Jiří Kračman družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za zdržování hry
24:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #93 Vojtěch Doucha, asistoval #5 Ondřej Zelený (5:3)
18:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #32 Pavel Hájek, asistoval #5 Ondřej Zelený (5:2)
16:29 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 5:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #7 Radek Šindelář, asistoval #96 Ondřej Janata (5:1)
14:29 Vyloučen hráč #10 Lukáš Kobliha družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání
12:15 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 4:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #7 Radek Šindelář bez asistence (4:1)
07:18 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 3:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #10 Lukáš Kobliha, asistoval #49 Vojtěch Press (3:1)
05:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #92 Tadeáš Doucha, asistoval #39 Marek Zelený (2:1)
04:15 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 2:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #44 Petr Dohnal, asistoval #7 Radek Šindelář (2:0)
01:08 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #7 Radek Šindelář, asistoval #49 Vojtěch Press (1:0)