• 45 44:16
    4:13
    (Vojta)

FBK Piráti Sokol Chrudim - FbC Skuteč 4:13
branky: 4. Petr Kučera, 9. Petr Kučera, 13. Lukáš Pavuk, 44. David Brtnický - 4. Lukáš Černík, 5. Lukáš Černík, 13. Jakub Hledík, 14. Adam Vařejčko, 17. Karel Kuta, 21. Tomáš Šikl, 21. Martin Vojta, 23. Karel Kuta, 28. Tomáš Šikl, 29. Lukáš Černík, 40. Karel Kuta, 44. Lukáš Černík, 45. Adam Vařejčko; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: František Strouhal 33 - Jonáš Moravec 21; po třetinách: 3:4, 0:6, 1:3
44:59 Komentář domacích : Děkujeme soupeři za utkání.
44:49 Komentář hostí : Děkujeme soupeři za utkání.
44:16 GÓL FbC Skuteč! 4:13
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #3 Martin Vojta (4:13)
43:36 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:12
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #8 David Brtnický, asistoval #18 Václav Svratecký (4:12)
43:05 GÓL FbC Skuteč! 3:12
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #5 Lukáš Černík, asistoval #42 Karel Kuta (3:12)
39:25 GÓL FbC Skuteč! 3:11
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #42 Karel Kuta bez asistence (3:11)
37:07 Vyloučen hráč #36 Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:21 Vyloučen hráč #26 Daniel Nekvapil družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání
28:14 GÓL FbC Skuteč! 3:10
27:52 GÓL FbC Skuteč! 3:9
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Tomáš Šikl, asistoval #19 Ondřej Krejčí (3:9)
22:48 GÓL FbC Skuteč! 3:8
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #42 Karel Kuta, asistoval #44 Tomáš Šikl (3:8)
22:16 Vyloučen hráč #14 Daniel Brtnický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:40 GÓL FbC Skuteč! 3:7
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #3 Martin Vojta, asistoval #15 Adam Vařejčko (3:7)
20:25 GÓL FbC Skuteč! 3:6
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Tomáš Šikl, asistoval #9 Marek Hromádko (3:6)
16:24 GÓL FbC Skuteč! 3:5
13:37 GÓL FbC Skuteč! 3:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #88 Jakub Hledík (3:4)
12:49 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 3:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #4 Lukáš Pavuk, asistoval #8 David Brtnický (3:3)
12:05 GÓL FbC Skuteč! 2:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #88 Jakub Hledík, asistoval #33 Adam Krátký (2:3)
11:00 A vypadá to, že Kučera střelec dvou branek již do utkání nezasáhne. Úleva na straně Skutče a smutek na straně týmu Chrudim.
10:29 Sebezranění Kučery vypadlo nejdřívě na sanitku, ovšem odešel po svých.
08:13 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Petr Kučera, asistoval #22 Tomáš Jelínek (2:2)
04:47 GÓL FbC Skuteč! 1:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #5 Lukáš Černík, asistoval #44 Tomáš Šikl (1:2)
03:49 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Petr Kučera, asistoval #4 Lukáš Pavuk (1:1)
03:00 GÓL FbC Skuteč! 0:1
01:53 Trestné střílení družstva FbC Skuteč neproměnil #15 Adam Vařejčko.