45
  • 45 44:47
    Milan KOUBEK

SOKOLI Pardubice U50/B - FTC Vysoké Mýto B 5:4
branky: 4. Adam Filip, 10. Adam Šťastný, 20. Adam Plachý, 22. Jiří Smolík, 35. Adam Filip - 12. Tomáš Král, 12. Jiří Novotný, 28. Jakub Poláček, 40. Jan Ossendorf; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Ondřej Vašátko; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Stehlík 20 - Tomáš Olejár 17; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:1
44:47 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto B neproměnil #10 Milan Koubek.
44:40 FTC v 6-ti hráčích.
44:13 FTC se snaží něco vymslet.
43:29 Timeout FTC Vysoké Mýto B
43:29 Porady obou týmů probíhají klidně.
43:20 Vynikající zákrok brankáře FTC.
42:50 FTC se snaží kontrolovat balonek a dorovnat tak stav utkání.
39:06 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 5:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #16 Jan Ossendorf, asistoval #68 Jakub Poláček (5:4)
39:06 FTC to hrají na krásu a dávají gól.
35:34 Hráči FTC teď napadají a jsou aktivní, ale na zkušenosti Sokolů to zatím nestačí.
34:48 Hráč FTC nezakončil trestné střílení gólem.
34:08 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 5:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #99 Adam Filip, asistoval #85 Martin Hošek (5:3)
34:08 Střela a několik dorážek končí nakonec v síti FTC.
33:17 Střela Plachého z půlky končí nad brnakou.
30:45 Standardní situace Sokolů před brankou FTC zaváněla brankou, ale končí protiútokem Vysokého Mýta.
29:16 Hráči FTC č. 77 se už po několikáté nepodařilo trefit odkrytou část branky.
28:18 Sokoli se snažili kontrolovat hru v oslabení, ale bez jednoho hráče se jim to moc dlouho nedařilo.
27:45 Vyloučen hráč #85 Martin Hošek družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za bránění ve hře
27:15 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #68 Jakub Poláček, asistoval #9 Lukáš Večeře (4:3)
27:15 Nervózní Sokoli obdrželi po standadní situaci gól.
27:13 Na hrišti začíná být dusno.
25:22 Rozhodčí napomíná hráče Sokolů.
23:09 Protiútok Sokolů končí střelou do brankáře FTC.
21:25 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #11 Jiří Smolík, asistoval #7 Adam Šťastný (4:2)
19:40 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #55 Adam Plachý, asistoval #36 Ondřej Vávra (3:2)
19:40 Ale gól dávají Sokoli.
19:00 Hráči FTC nyní kontrolují hru.
16:20 Sokolové jsou v plném počtu.
15:01 Zahájení 2. třetiny pokračuje přesilovkou Vysokého Mýta.
14:20 Vyloučen hráč #99 Adam Filip družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za sekání
13:56 Signalizovaná výhoda pro hráče FTC.
11:40 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 2:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #17 Jiří Novotný, asistoval #27 Josef Mikulecký (2:2)
11:40 Rozhození Sokolů ihned po buly konči střelou která končí v jejich brance.
11:35 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #11 Vojtěch Novák (2:1)
11:35 Netrvalo však dlouho a střela skončila v bráně Sokolů.
10:50 Hráči Vysokého Mýta zatím hledají recept na tým Sokolů.
09:56 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 2:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #7 Adam Šťastný, asistoval #11 Jiří Smolík (2:0)
09:56 Střela Šťastného z půlky končí šťastně v brance soupeře.
09:42 Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou.
08:41 Těžký zákrok brankáře Vysokého Mýta.
06:50 Rozehrávka Sokolů ze zajímavé pozice skončila zašlápnutým míčkem před bránou soupeře.
06:24 Hráči vysokého Mýta jsou daleko pod věkovým průměrem Sokolů z toho plyne jejich euforie, ale zbrklost v rozehrávce.
05:35 Zkušenosti Sokolů jsou vidět na jejich klidné hře.
03:00 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #99 Adam Filip, asistoval #11 Jiří Smolík (1:0)
03:00 Zkušená backhandová střela hráce Sokolů končí gólem.