2:9
    Lukáš RÁZL
    (Kříž)

HAGA Pardubice - Florbal Primátor Náchod B 2:9
branky: 6. Jaroslav Wohlhőfner, 25. Radek Bureš - 3. Marek Svoboda, 6. Jakub Divišek, 7. Jakub Feistauer, 25. Jakub Feistauer, 26. Aleš Kaválek, 28. Aleš Kaválek, 29. Aleš Kaválek, 30. Jan Čečetka, 36. Lukáš Rázl; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Patrik Mládek 16 - Jan Pop 14; po třetinách: 1:3, 1:5, 0:1
42:20 Zápas se dohrává v poklidném tempu, o vítězi je už od začátku druhé třetiny rozhodnuto.
35:50 Efektivní kombinace Náchoda vede ke gólu a potvrzují tak totální kontrolu nad zápasem.
35:49 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #12 Daniel Kříž (2:9)
33:25 HAGA nevyužívá přesilovku.
31:24 Vyloučen hráč #16 Jakub Divišek družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
30:00 Střely po druhé třetině HAGA: 4 Náchod:11
29:00 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 Jan Čečetka, asistoval #26 Lukáš Jirásek (2:8)
28:49 Náchod potrestal nedisciplinovanost hráče HAGY, který byl vyloučen za několik nelichotivých poznámek na adresu sudího.
28:26 Timeout HAGA Pardubice
28:26 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #93 Aleš Kaválek, asistoval #13 Jan Čečetka (2:7)
27:48 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #93 Aleš Kaválek, asistoval #12 Daniel Kříž (2:6)
27:30 Vyloučen hráč #76 Radek Bureš družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
25:33 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #93 Aleš Kaválek, asistoval #71 Jakub Feistauer (2:5)
25:33 Kaválek srazil nahozený míč pohotovým příklepem za záda bezmocného brankáře.
24:29 Náchod se inkasovanou brankou nenechal zaskočit a po rychlé kombinace opět obnovuje dvoubrankové vedení.
24:28 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #71 Jakub Feistauer, asistoval #93 Aleš Kaválek (2:4)
24:08 Rychlým breakem HAGA snižuje skore na 2:3.
24:07 GÓL HAGA Pardubice! 2:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #76 Radek Bureš, asistoval #11 Martin Puchýř (2:3)
20:45 Tempo zápasu se velmi zpomalilo díky hlubokému defenzivnímu bloku HAGY.
17:00 Náchod nastoupil do 2. třetiny velmi aktivně, HAGA odolává díky svému gólmanovi.
15:00 Střely po první třetině HAGA: 7 Náchod:11
09:36 Vyloučen hráč #76 Radek Bureš družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
06:42 Chuml před bránou vyústil v branku.
06:41 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #71 Jakub Feistauer, asistoval #13 Jan Čečetka (1:3)
05:44 HAGA snížuje stav matche na 1:2 po pěkné kombinaci.
05:43 GÓL HAGA Pardubice! 1:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #61 Jaroslav Wohlhőfner, asistoval #16 Martin Jedlička (1:2)
05:13 Náchod zvyšuje vedení podobnou akcí jako při prvním gólu, tentokrát z opačné strany hřiště.
05:12 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #16 Jakub Divišek, asistoval #93 Aleš Kaválek (0:2)
04:40 HAGA se snaží po inkasovaném gólu rychle odpovědět, soustavnému tlaku ale zatím Náchod odolává.
02:31 Náchod se ujímá vedení pohotovou střelou z první od mantinelu.
02:30 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #58 Marek Svoboda, asistoval #37 Václav Grulich (0:1)