6:6
    Tomáš KRÁL
    ()

FTC Vysoké Mýto B - HAGA Pardubice 6:6
branky: 20. Jakub Poláček, 24. Radim Jiráský, 27. Tomáš Král, 28. Tomáš Král, 39. Jan Ossendorf, 43. Tomáš Král - 3. Martin Drápalík, 4. Lukáš Samek, 6. Jaroslav Wohlhőfner, 8. Martin Drápalík, 33. Lukáš Samek, 39. Jaroslav Wohlhőfner; rozhodčí: Radek Hrdlička - Daniel Suchý; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Tomáš Hynek 29 - Michal Vraný 35; po třetinách: 0:4, 4:0, 2:2
45:00 Komentář domácích Mikulecký Josef (Trenér): První třetinu jsme prospali, zůstali jsme v autě. Poté jsme dotahovali a dotáhli jsme to do zdárného konce, aspoň do remízy. Soupeř byl kvalitní, děkujeme za zápas.
45:00 Komentář hostů Zajíček Miroslav (Trenér): Každá třetina byla z našeho pohledu úplně jiná. Remíza je zasloužená, děkuji soupeři.
45:00 Střely ve 3. části: 25:18
42:36 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 6:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král bez asistence (6:6)
40:39 Vyloučen hráč #76 Radek Bureš družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
40:10 Timeout HAGA Pardubice
38:38 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 5:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #9 Jan Ossendorf, asistoval #8 Radim Jiráský (5:6)
38:34 GÓL HAGA Pardubice! 4:6
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #61 Jaroslav Wohlhőfner, asistoval #18 Miroslav Zajíček (4:6)
38:32 Vyloučen hráč #17 Jiří Novotný družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za blokování florbalky
32:59 GÓL HAGA Pardubice! 4:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Lukáš Samek, asistoval #7 Daniel Sýkora (4:5)
30:00 Střely ve 2. části: 12:11
27:40 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #68 Jakub Poláček (4:4)
26:37 Trestné střílení družstva HAGA Pardubice neproměnil #76 Radek Bureš.
26:01 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:4
23:37 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 2:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #8 Radim Jiráský, asistoval #17 Jiří Novotný (2:4)
23:18 Vyloučen hráč #27 Josef Mikulecký družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání
19:16 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #68 Jakub Poláček, asistoval #77 Tomáš Král (1:4)
15:00 Střely v 1. části: 4:6
13:19 Vyloučen hráč #15 Pavel Barák družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za špatné střídání
07:31 GÓL HAGA Pardubice! 0:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #4 Martin Drápalík, asistoval #61 Jaroslav Wohlhőfner (0:4)
05:58 GÓL HAGA Pardubice! 0:3
03:30 GÓL HAGA Pardubice! 0:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Lukáš Samek, asistoval #77 Tomáš Jirsa (0:2)
02:29 GÓL HAGA Pardubice! 0:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #4 Martin Drápalík, asistoval #15 Lukáš Samek (0:1)