45
  • 45 44:01
    Chrudim

FBC Česká Skalice - FBK Piráti Sokol Chrudim 7:6
branky: 16. Štěpán Prušinovský, 20. Michal Šrajbr, 25. Jiří Hrabík, 28. Michal Šrajbr, 35. Michal Šrajbr, 37. Dominik Skalický, 41. Štěpán Prušinovský - 6. Filip Boháček, 30. Jan Maier, 30. David Brtnický, 30. Martin Pešava, 34. Jakub Kofroň, 37. Filip Boháček; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Daniel Jireček; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Petr Kovář 15 - Luboš Vojáček 15; po třetinách: 0:1, 4:3, 3:2
45:00 Vyjádření vedoucího týmu hostí: Dneska nám to nelepilo. Ďekuji všem zůčastněním.
45:00 Vyjádření vedoucího týmu domácí: Srdnatý, bojovnný výkon, který přinesl ovoce. Tvrdá dřina je klíč k výhře a doufám, že si tento přístup přeneseme do nového roku! Děkujeme soupeři za utkání a všem přeji klidné svátky.  Děkuji za krasný dárek k narozeninám!
45:00 Střely ve 3. části: 5:5
44:37 Napinávý konec přinesl vítěství domácích.
44:01 Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
44:01 Hosté jdou do hry bez brankáře.
42:13 Timeout FBC Česká Skalice
42:13 Uvidíme jestli tým domácích udrží jedno gólový náskok nebo naopak ještě nějaký gól přidají.
40:19 GÓL FBC Česká Skalice! 7:6
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #65 Štěpán Prušinovský, asistoval #18 Dominik Skalický (7:6)
40:19 Opět Dominik Skalický svým napadáním získal balonek a ihned poslel svého spoluhráče do úniku a je z toho gól.
39:45 Zvoní tyč domácích.
36:47 GÓL FBC Česká Skalice! 6:6
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #18 Dominik Skalický, asistoval #92 Michal Šrajbr (6:6)
36:47 Dominik Skalický zavelil svojí Maršálskou holí a z dobrého napadání získal míček a po nahrávkovém ťukecu se svým spoluhráčem, se opět dostal k míčku na střredu hřiště a nekopromisně zakončuje střelou s první.
36:01 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 5:6
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Filip Boháček, asistoval #8 David Brtnický (5:6)
34:51 Branka domácí nakopla a tlačí ihned po vhazování tým hostů.
34:48 GÓL FBC Česká Skalice! 5:5
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #92 Michal Šrajbr bez asistence (5:5)
33:12 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:5
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň, asistoval #2 Filip Boháček (4:5)
33:12 Pěkný gól po ještě hezčí akci hostů. Krásná krosová nahrávka přes šíři hriště a střela s první golman neměl šanci.
32:06 Do hry nastoupil hrající trenér Dominik Skalický a hra domácích hned ožila.
30:10 Hra se přelévá ze strany na stranu, čeká nás napínavá třetí třetina.
30:00 Máme tu poslední třetinu zápasu skóre je zatím vyrovnané po nečekaném obratu Chrudimi, uvidíme jak na to domácí Česká Skalice zareaguje.
30:00 Střely ve 2. části: 9:8
29:55 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:4
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #23 Martin Pešava, asistoval #7 Jakub Kofroň (4:4)
29:55 Hostům se trpělivost a píle vyplatila a během krátké doby dávájí 3 góly a je vyrovnáno.
29:40 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #8 David Brtnický, asistoval #7 Jakub Kofroň (4:3)
29:03 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #34 Jan Maier, asistoval #23 Martin Pešava (4:2)
29:03 Neobvyklí gól po střele z první ze vzduchu z malého uhlu. Brankář domácích se nestihl přesunout k tyči.
27:34 GÓL FBC Česká Skalice! 4:1
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #92 Michal Šrajbr, asistoval #71 Michal Fidler (4:1)
27:34 Domácí využili pauzu na uklid a dávají gól.
27:31 Začíná se nám tu klouzat podlaha je potřeba vytírat.
26:43 Zvoní tyč branky domácích.
26:08 Vyloučen hráč #8 Pavel Hrabík družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za špatné střídání
25:13 Golmán hostů drží naděje svého týmu dobrým zákrokem.
24:27 GÓL FBC Česká Skalice! 3:1
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #9 Jiří Hrabík, asistoval #92 Michal Šrajbr (3:1)
24:27 Domácí mají obranu nedobitnou jako Leningrad a jako odměnu dávájí gól s rychlého brejku.
22:17 Hosti se snaží prolomit obranu domácích, ale marně.
19:49 Domácí využivájí chybu soupeře.
19:48 GÓL FBC Česká Skalice! 2:1
17:29 Hostující tým opět zabral a tlačí domácí v obraně.
16:50 Domácí po góle ožili a zatím drží hostují tým na jejich půlce.
15:41 Domacím taktika naordinovaná jejich trenérem vyšla dokonale.
15:31 GÓL FBC Česká Skalice! 1:1
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #65 Štěpán Prušinovský, asistoval #99 Petr Kovář (1:1)
15:09 Tvrdný střed koleno na koleno naštestí nepřinesl zranění.
15:00 Druhou třetinu začínájí domácí přesilovkou. Uvidíme co trenér Dominik Skalický ze Skalice svým svěrencům naordinuje za taktiku a jestli ji hráči využijí v odměnu v podobě branky.
15:00 Střely v 1. části: 7:9
14:56 Vyloučen hráč #7 Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za zvedání florbalky
14:22 Rychlí protiútok domácích, ale nic z toho nebylo.
13:45 Hráči hostů mají tlak v útoku, ale obrana domácíh bezchybná.
12:50 Trenér hostí velmi aktivní. Svou aktivitou chce nabudit svůj tým.
11:53 Hráči hostí uzamkli domácí na jejich půlce hriště.
07:26 Vyloučen hráč #22 Tomáš Jelínek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání
05:55 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 0:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Filip Boháček, asistoval #7 Jakub Kofroň (0:1)
05:55 Opět stejně jako v minulém zápase, nám hráč chrudimi ukázal jak využít dorý náběh přímo s trestné lavice a Chrudim dává gól.
05:20 Brankář hostí drží svůj tým v oslabení perfektním zákrokem.
03:50 Vyloučen hráč #18 Václav Svratecký družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hra rukou