9:7
    Martin HEŘMANSKÝ
    ()

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FbC Hradec Králové B 9:7
branky: 15. Petr Janíček, 17. Rudolf Suk, 26. Rudolf Suk, 33. Rudolf Suk, 38. Pavel Kuneš, 43. Pavel Kuneš, 43. Tomáš Zíbr, 45. Rudolf Suk, 45. Martin Heřmanský - 7. Filip Hušek, 12. Ondřej Vykydal, 28. Lukáš Klouček, 30. Lukáš Klouček, 32. Tomáš Pokorný, 38. Patrik Grunt, 43. Lukáš Klouček; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Suchý; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 17; zásahy brankářů: David Stibor 32 - David Šimeček 42; po třetinách: 1:2, 2:2, 6:3
45:00 Střely ve 3. části: 25:16
44:53 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 9:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský bez asistence (9:7)
44:49 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 8:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk bez asistence (8:7)
44:49 Rudolf Suk rozhoduje jinak vyrovnaný stav pohlednou individuální akcí
42:58 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #21 Šimon Říha (7:7)
42:58 Vyloučen hráč #12 Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nesportovní chování
42:42 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #80 Lukáš Klouček bez asistence (6:7)
42:28 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #71 Pavel Kuneš, asistoval #72 Denis Dlouhý (6:6)
37:50 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #71 Pavel Kuneš, asistoval #6 Jiří Neumann (5:6)
37:00 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #26 Patrik Grunt bez asistence (4:6)
32:57 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #7 Petr Janíček (4:5)
32:21 Vyloučen hráč #36 Marcel Dobrev družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání
31:21 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #80 Lukáš Klouček (3:5)
30:00 Střely ve 2. části: 10:9
29:41 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #26 Patrik Grunt (3:4)
28:09 Pozorujeme velmi vyhrocené utkání, debaty s rozhodčími jsou více a více častější
27:48 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:3
25:39 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #18 Martin Heřmanský (3:2)
18:17 Vyloučen hráč #15 Stanislav Karban družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
16:55 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:2
15:00 Střely v 1. části: 15:14
14:52 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #18 Martin Heřmanský (1:2)
11:36 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #14 Ondřej Vykydal, asistoval #42 Jan Schejbal (0:2)
09:39 Golman domácích předvedl neskutečný zákrok, ale utrpěl bolestivou ránu
06:51 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #12 Tomáš Pokorný (0:1)
06:51 Filip Hušek dokázal vyslat fantastickou střelu, která končí gólem
05:16 Vyloučen hráč #67 Roman Kremeník družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
03:45 Začátek zápasu je velmi vyrovnaný