8:5
    Petr LESÁK
    ()

FTC Vysoké Mýto B - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 8:5
branky: 1. David Vaňásek, 5. David Vaňásek, 8. David Vaňásek, 11. Radim Jiráský, 15. Jiří Unzeitig, 21. David Vaňásek, 38. Jan Vácha, 45. Petr Lesák - 2. Tomáš Havlík, 26. Jiří Kramer, 27. Jan Černý, 27. Miloš Hájek, 30. Filip Frýda; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Karel Kotyza; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Hynek 19 - Vojtěch Mikšík 19; po třetinách: 5:1, 1:4, 2:0
45:00 Střely ve 3. části: 9:8
44:39 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 8:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #20 Petr Lesák bez asistence (8:5)
44:39 Gól Mýta, vymalováno.
43:23 Hosté zkoušejí v 6.
41:04 Špindl nevyužívá přesilovku, to by je mohlo mrzet.
39:04 Vyloučen hráč #77 Tomáš Král družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za vysoká florbalka
37:55 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 7:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #23 Jan Vácha, asistoval #78 Jiří Unzeitig (7:5)
37:55 Hned na to však ale break na druhou stranu a Mýto znovu odskakuje. Jak se říká, nedáš-dostaneš.
37:30 Špindl se po chybné rozehrávce Mýta dostalo do situace 2 na 1. Gólman vytáhl neskutečný zákrok.
34:25 Ostrá slova z domácí střídačky. Špindl hraje na balónku, k tomu dobře brání, má šance, proto už to asi sniperovi z Mýta nedalo spát a vypustil ze svých úst povzbuzující slova sěrem ke svěmu týmu
31:00 Po střele Špindlu se míček prokutálel kolem brankové čáry. Stačilo málo a mohlo být vyrovnáno.
30:01 Začíná poslední část dnešní přestřelky, očekáváme, že pár gólů ještě padne.
30:00 Střely ve 2. části: 6:7
29:58 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 6:5
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #18 Zbyněk Zejda (6:5)
29:58 Hosté z dorážky před bránou snižují na rozdíl jediné branky.
26:27 Dva slepené góly Špindlu a zápas začíná být zase o něco zajímavější.
26:26 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 6:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #17 Miloš Hájek, asistoval #11 Filip Frýda (6:4)
26:04 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 6:3
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #68 Jan Černý, asistoval #96 Jiří Kramer (6:3)
25:29 Levá , pravá, vykoupáno, zavěšeno a Špindl se dostává zpět do zápasu.
25:28 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 6:2
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #96 Jiří Kramer z trestného střílení (6:2)
25:26 Špindl ubránil a navíc má k dispozici samostatný nájezd.
24:26 Král netrefuje z krosu úplně prázdnou kasu.
23:27 Šance pro Mýto odskočit o další gól v podobě hry 5 na 4.
23:26 Vyloučen hráč #68 Jan Černý družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za špatné střídání
20:29 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 6:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #77 Tomáš Král (6:1)
20:29 Vaňásek je dnes při chuti, dnes střílí už 4. gól.
17:22 Na hřišti se zjevil 2. Rudd, poté co Lukáš Váňa vyslal raketový backhand od půlky.
15:49 Hosté zatím diktují tempo hry.
15:00 Střely v 1. části: 12:9
14:51 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 5:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #78 Jiří Unzeitig, asistoval #23 Jan Vácha (5:1)
14:05 David Vaňásek prošel obranou hostů jak nůž máslem, daší gól nepřidal.
13:30 Mýto tlačí, žádné góly zatím ale nepřidávají.
10:22 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #8 Radim Jiráský, asistoval #78 Jiří Unzeitig (4:1)
10:22 Před chvílí jsem psal, že brankář hostů předvedl monster save, vzápětí však nepředvedl žádný save a domácí odskakují o 3 branky.
09:58 Monster save v podání Vojty Mikšíka.
08:55 Mýto teď marní jednu šanci za druhou, tentokrát Unzeitig neproměnil nájezd.
08:54 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto B neproměnil #78 Jiří Unzeitig.
08:33 U domácích mohlo být o něco veseleji, když se Král utrhl po levém mantinelu a šel sám na bránu, bohužel netrefil bránu.
07:00 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #79 David Vaňásek bez asistence (3:1)
07:00 Fanoušci šílí, čepice lítají. David Vaňásek kompletuje hattrick už v 1. třetině.
04:31 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #8 Radim Jiráský (2:1)
04:31 Vysoké Mýto zatím moc střel nemá, ale když už se k nim dostane, stojí to za to. Teď nás o tom přesvědčil David Vaňásek, který vymetl všechny pavučinky v bráně hostů.
01:20 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:1
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #9 Tomáš Havlík bez asistence (1:1)
01:09 Havlík ze Špindlu vyslal nechytatelný backhand a srovnává tak stav utkání.
00:22 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #20 Petr Lesák (1:0)