6:0
    Ondřej LAŠKA
    (Maňour)

FbC Skuteč - Orel Přelouč  6:0
branky: 3. Kryštof Maňour, 20. Kryštof Maňour, 34. Karel Kuta, 38. Kryštof Maňour, 41. Kryštof Maňour, 44. Ondřej Laška; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 18 - Pavel Matoušek 20; po třetinách: 1:0, 1:0, 4:0
45:00 Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 12:6
44:59 Domácí uloupili 6 bodů do tabulky.
43:18 GÓL FbC Skuteč! 6:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #22 Ondřej Laška, asistoval #74 Kryštof Maňour (6:0)
43:18 Sváteční hráč Laška vyplnil síť Orlům.
41:35 Střelu Kuty na poslední chvíli vyčapal Matoušek.
40:43 GÓL FbC Skuteč! 5:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #15 Adam Vařejčko (5:0)
40:43 Skuteč slaví další gól. U přeloučských stoupá frustrace.
37:45 GÓL FbC Skuteč! 4:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #44 Tomáš Šikl (4:0)
36:14 Vyloučen hráč #63 Tadeáš Knížek družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:14 Rozhodčí klidní hru vyloučením Orlů.
33:09 GÓL FbC Skuteč! 3:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #42 Karel Kuta, asistoval #15 Adam Vařejčko (3:0)
33:09 Kapitán v poslední sekundě získává přesilovku a přidává další branku na výsledkovou tabuli.
31:10 Vyloučen hráč #28 Michal Bulis družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 6:7
26:33 Vyostřený zákrok Orlů končí zrušeným vyloučením. Hra pokračuje v plném počtu.
25:45 Opakované snahy Přelouče neúprosně končí u brankáře Moravce.
20:36 Výkop obránce Hromádky končí mezi diváky.
19:57 GÓL FbC Skuteč! 2:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour bez asistence (2:0)
19:57 Maňour využil nepozornosti soupeře a rozehrává před brankou přímou střelou do kasy přeloučských.
17:17 Tribuny lační po nějaké akci. Ta se ale zatím nekoná.
15:00 Střely v 1. části: 8:5
14:59 V první části se žádný zásadní průlom nekonal. Můžeme se těšit na vyostřenou druhou třetinu.
13:05 Oba týmy předvádí vyrovnanou první třetinu.
08:40 Přelévání výhod zůstává bez ohrožení branek obou týmů.
05:48 Skutečský brankář vyhazuje na půlku soupeře, ale střela končí za mantinelem.
03:50 Přelouč se snaží probít za obranu Skutče, ale marně.
02:22 GÓL FbC Skuteč! 1:0
02:22 Maňour se chopil příležitosti a převrátil vedení na stranu domácích.
00:55 První velká šance domácích se prosadit.
00:01 Vstupujeme do posledního zápasu dnešního dne.