• 44 43:58
    2
    Pavel BÍNA

Orel Přelouč - FbC Titáni USK Pardubice 3:0
branky: 30. Radek Mareš, 32. Tobiáš Kade, 44. Martin Málek; rozhodčí: Daniel Jireček - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Albrecht 16 - Adam Pacinda 13; po třetinách: 0:0, 1:0, 2:0
45:00 Komentář domácích Kurka Pavel (Trenér): Jsem plný emocí, zápas v kterém jsme byli dle mého názoru lepší, jsme nakonec zaslouženě vyhráli. I když uznávám, že ke konci to bylo velké drama.
45:00 Střely ve 3. části: 5:6
44:50 Domácí dobře ubránili 2 oslabení a power-play hostí.
43:58 Vyloučen hráč #4 Pavel Bína družstva Orel Přelouč na 2 minuty za blokování florbalky
43:35 GÓL Orel Přelouč ! 3:0
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #50 Martin Málek, asistoval #19 Jiří Maček (3:0)
43:09 Power play hostí.
42:20 Orel přesilovku dobrou obranou přežil.
41:30 Tlak Titánů z přesilovky sílí.
40:12 Timeout Orel Přelouč
40:12 Vyloučen hráč #63 Tadeáš Knížek družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání
37:30 Hosté se ne a ne dostat pořádně na míček.
35:00 Orel se snaží dobrou kombinací držet míček a eliminovat tak snahu hostí o kontaktní gól.
33:36 Dva super zákroky teď předvedl domácí brankář Albrecht a podržel domácí.
31:30 Nejmladší domácí bek Kade se předvedl nádhernou individuální akcí a po průjezdu celým hřištěm zavěsil do levé šibenice.
31:28 GÓL Orel Přelouč ! 2:0
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #38 Tobiáš Kade, asistoval #10 Pavel Kurka (2:0)
30:30 Zatím nejaktivnějši domácí bek Mareš opět prověřil gólmana hostí - ten je pozorný.
30:00 Střely ve 2. části: 5:4
29:47 A z ničeho nic domácí po rozehrané standardce od mantinelu dávají gól - Mareš skoronahozením trefuje k pravé tyči.
29:46 GÓL Orel Přelouč ! 1:0
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #26 Radek Mareš, asistoval #7 Michal Pleskot (1:0)
25:10 Hra se teď rozdrobila do spousty osobních soubojů bez vzruchu před oběma brankami.
22:30 Orel se neprosazuje ani ze standardky - Kade neprostřelil zeď.
21:25 Hostující lajna s Truhlářem domácí zlobí nejvíc, ale neprosazuje se ani z dorážky z blízka.
20:00 Hosté zvýšili aktivitu a hra se vyrovnala, zatím ale stále bez gólu.
17:20 Vzápětí domácí Verunáč zblízka v ložence nevyzrál na gólmana hostí.
17:10 Truhlář z Titánů se hezky kličkou uvolnil od mantinelu, ale o fous minul levou tyč domácí branky.
15:00 Střely v 1. části: 5:6
12:56 Domácí Knížek po pěkné souhře trefuje zblízka hostujícího gólmana.
11:15 Po odraženém míči se přes nepozornou domáci obranu prosadil ke koncovce Vejvara, Albrecht ho ale zblízka vychytal.
09:47 Domácí trefují Marešem od levého mantinelu tyčku hostující branky.
09:12 Po brejku si první zákrok připisuje i domácí gólman Albecht.
07:15 2 střely v přesilovce po zámku do brány neproklouzly.
05:55 Vyloučen hráč #90 Pavel Holan družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
02:30 Domácí jsou na začátku aktivnější a díky forčekinku si vypracovali 2 střelecké pozice, které ale gólman hostí vytěsnil mimo bránu.