(Pršala)
  • 44 43:29
    Vrchlabí

Florbal Primátor Náchod B - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 6:5
branky: 20. Lukáš Rázl, 21. Filip Čáp, 24. Jonáš Mikšovský, 31. Adam Středa, 34. Lukáš Rázl, 42. Václav Grulich - 9. Jiří Kramer, 17. Michal Zaplatílek, 19. Miloš Hájek, 43. Tomáš Havlík, 44. Filip Frýda; rozhodčí: Václav Křepelák - Filip Neumann; vyloučení: 1 + Lukáš Rázl OS:2; využití: 1:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Šimon Sedláček 17 - Miroslav Jašík 16; po třetinách: 0:1, 3:2, 3:2
45:00 Střely ve 3. části: 9:14
44:59 Je dobojováno! Dramatické a vyrovnané utkání bere Náchod.
44:35 Pršala si dělal zálusk na svou již čtvrtou asistenci v utkání, pro Vrchlabí bohužel míček míjí branku.
43:40 Vhazování pro Vrchalbí a okamžitě do šesti!
43:39 Drama bude pokračovat až do poslední vteřiny!
43:29 Timeout Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
43:29 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 6:5
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #77 Vojtěch Pršala (6:5)
43:04 Hosté jdou do šesti!
43:00 Právě probíhájí poslední dvě minuty třetí třetiny.
42:13 Havlík razantně odmítá a dává naději pro svůj tým!
42:10 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 6:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #9 Tomáš Havlík, asistoval #77 Vojtěch Pršala (6:4)
41:38 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 6:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #24 Lukáš Rázl (6:3)
41:34 Tato branka zřejmě znamená tři body pro Náchod.
40:37 Tvrdá střela Kříže! Těsně nad.
40:00 Výměna názorů mezi Čečetkou a Frýdou končí odchodem obou aktérů na střídačku.
39:03 Zdá se, že domácí mají utkání pod kontolou.
37:58 Další famozní backchecking Miloše Hájka, který zabránil jisté brance.
37:22 Tyč! dnes už druhá a Jašík zažívá příjemnou zvonkohru.
36:43 Další tvrdý souboj!
35:00 Náchodu se konečně vyplácí jejich styl hry.
33:34 Kapitán domácích Rázl si po desetiminutovém trestu spravuje chuť a vstřeluje branku.
33:33 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #12 Daniel Kříž (5:3)
32:20 Náchod se ujímá vedení.
30:23 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #32 Adam Středa, asistoval #12 Daniel Kříž (4:3)
30:00 Střely ve 2. části: 8:5
29:42 Vyloučen hráč #8 Michal Zaplatílek družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za špatné střídání
27:34 Vyloučen hráč #23 Roman Větrovec družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:20 Utkání má pořádný náboj a emoce na hřišti přímo srší.
25:03 Každý souboj u mantinelu je nyný velice tvrdý. Hráči si nic nedarují.
23:11 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #13 Martin Čečetka (3:3)
22:22 Na hřišti to začíná jiskřit.
21:00 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod B - osobní trest
21:00 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nesportovní chování
21:00 Začínáme od nuly. Stav 2:2.
20:49 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #96 Filip Čáp bez asistence (2:3)
19:30 Velmi tvrdý a intenzivní atak vede k zisku míčku a domácí se poprvé prosazují.
19:27 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:3
19:20 I když je hra domácích koukatelnější a míček stále točí ze strany na stranu, tak hosté velice efektivní a daří se jim plnit své taktické pokyny.
18:48 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:3
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #17 Miloš Hájek, asistoval #77 Vojtěch Pršala (0:3)
16:38 Další kontr Vrchlabí končí za zády Sedláčka, který podruhé loví míček ze své sítě.
16:35 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:2
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #8 Michal Zaplatílek, asistoval #96 Jiří Kramer (0:2)
16:29 Vrchlabí odolává.
15:35 Znovu se nám začíná točit kolotoč, který roztáčí domácí tým.
15:10 Začíná nám druhá třetina.
15:00 Střely v 1. části: 5:3
13:18 Svoboda ztrácí míček, ale výtečný backchecking a míček opět na jeho holy.
11:39 Obrázek hry stále stejný. Náchod na míčku a Vrchlabí trpělivě brání svou polovinu.
08:48 Ovšem trpělivost hostí nese ovoce a prosazují se jako první.
08:10 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 0:1
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #96 Jiří Kramer, asistoval #9 Tomáš Havlík (0:1)
07:53 Kdyby se měřil čas na míčku, bylo by to zhurba 85 na 15 pro domáci.
05:34 Náchodští neustále na míčku. Střela střídá střelu. Sopeř prozatím zahrozil jen z pár brejku, které soupeř neměl problém ubránit.
02:04 Po velkém tlaku náchodských zvoní tyč!
00:01 Úvodní tlak Náchoda.