• 45 44:01
    15:4
    (Šrajbr)

FbC Skuteč - FBC Česká Skalice 15:4
branky: 4. Kryštof Maňour, 7. Jakub Hledík, 10. Damián Václav Pavliš, 11. Kryštof Maňour, 11. Adam Krátký, 25. Karel Kuta, 30. Tomáš Šikl, 30. Kryštof Maňour, 34. Tomáš Šikl, 36. Karel Kuta, 37. Kryštof Maňour, 39. Kryštof Maňour, 40. Adam Vařejčko, 42. Karel Kuta, 43. Martin Vojta - 29. Jiří Hrabík, 32. Jiří Hrabík, 42. Štěpán Prušinovský, 45. Štěpán Prušinovský; rozhodčí: Aleš Jansa - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 18 - Petr Kovář 27; po třetinách: 5:0, 3:1, 7:3
45:00 Komentář hostů: Kvalita soupeře se projevila, ale i přesto je potřeba ocenit tým za bojovnost, a že i přes nepříznivý stav jsme nic nevypustili. Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas, přejeme šťastnou cestu.
45:00 Střely ve 3. části: 13:9
44:01 GÓL FBC Česká Skalice! 15:4
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #65 Štěpán Prušinovský, asistoval #92 Michal Šrajbr (15:4)
42:06 GÓL FbC Skuteč! 15:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #3 Martin Vojta bez asistence (15:3)
42:06 Tohle je na povolání antidopingové komise. 29 gólů za 2 zápasy..to je na pováženou
41:57 GÓL FBC Česká Skalice! 14:3
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #65 Štěpán Prušinovský, asistoval #18 Dominik Skalický (14:3)
41:33 GÓL FbC Skuteč! 14:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #42 Karel Kuta, asistoval #33 Adam Krátký (14:2)
39:26 GÓL FbC Skuteč! 13:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #74 Kryštof Maňour (13:2)
38:13 GÓL FbC Skuteč! 12:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #15 Adam Vařejčko (12:2)
36:19 GÓL FbC Skuteč! 11:2
35:20 A máme tu 10. gól Skutče. Ani jim nevadilo, že hráli oslabení.
35:10 GÓL FbC Skuteč! 10:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #42 Karel Kuta, asistoval #44 Tomáš Šikl (10:2)
34:12 Vyloučen hráč #77 Jakub Hledík družstva FbC Skuteč na 2 minuty za blokování florbalky
33:30 GÓL FbC Skuteč! 9:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Tomáš Šikl, asistoval #42 Karel Kuta (9:2)
31:43 GÓL FBC Česká Skalice! 8:2
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #9 Jiří Hrabík, asistoval #99 Petr Kovář (8:2)
30:00 Střely ve 2. části: 15:8
29:40 GÓL FbC Skuteč! 8:1
29:25 Asistenci na poslendí brance Skutče si připisuje golman domácích. K asistenci se zuřivě hlásil a ověřil si, zda je mu připsána.
29:23 GÓL FbC Skuteč! 7:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Tomáš Šikl, asistoval #51 Jonáš Moravec (7:1)
28:25 GÓL FBC Česká Skalice! 6:1
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #9 Jiří Hrabík, asistoval #92 Michal Šrajbr (6:1)
28:25 Tak ke studu může přidat i zpytování svědomí. Hráči Skalice vstřelili v přesilovce svůj první gól utkání. Nula to tedy nebude.
27:20 Hráč s číslem 9 odchází na trestnou lavici, a od spoluhráče dostává pokyn aby se celé 2 minuty styděl. Pod to bych se podepsal.
26:55 Vyloučen hráč #9 Marek Hromádko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za blokování florbalky
24:53 Chvíli to trvalo, ale i ve druhé části se dočkáváme gólu. Stav 6:0.
24:51 GÓL FbC Skuteč! 6:0
24:30 To jsou lepidla. Skvělý zákrok golmana Skalice, který nepřipustil žádnou dorážku.
23:18 Gól Skutče...neuznaný, neboť mu předcházel nedovolený zákrok. Rozehrává Skalice.
22:01 únik v oslabení na jehož konci byl skvělý zákrok golmana Skalice.
21:00 Vyloučen hráč #3 Martin Vojta družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
19:03 Na celkovém obraze hry to však nic nemění. Skuteč v klidu kontroluje hru, Skalice ukazuje růžky jen zřídka kdy.
17:44 A další nevyužitý reak Skutče. Po namazání na středu hriště, unikal hráč sám na bránu, ale trestuhodně minul.
16:30 Skalice vstoupila do druhé třetiny ve velkém tempu. Na klucích je vidět, že s výsledkem ještě nejsou smířeni.
15:00 Střely v 1. části: 14:5
14:20 Breaky Skutči nejdou. Jakmile nejsou v tlaku, gól to není. Super obranná práce Skalice.
11:20 Dva slepené góly a stav utkání 5:0. Tohle bude náročný zápas (pro zapisovatele).
10:57 GÓL FbC Skuteč! 5:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #33 Adam Krátký, asistoval #44 Tomáš Šikl (5:0)
10:33 GÓL FbC Skuteč! 4:0
09:13 Predikce před zápasem se začínají neúprosně naplňovat. Hráči Skutče zvyšují na 3:0. Skalice však statečně bojuje a vzápětí nastřeluje tyčku. Fanoušci se tak rozhodně nenudí.
09:12 GÓL FbC Skuteč! 3:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #2 Damián Václav Pavliš, asistoval #74 Kryštof Maňour (3:0)
06:05 Vyloučen hráč #79 Jakub Brejcha družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za vysoká florbalka
06:00 GÓL FbC Skuteč! 2:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #77 Jakub Hledík bez asistence (2:0)
05:00 Po vyrovnaném úvodu tu máme tlak ze strany Skutče. Z tlaku ale plynou šance na protiútoky. A s jedním z nich Skalice zahrozila. Brnkář domácích však zmařil šance na vyrovnání.
03:55 A přesilová hra byla využita. Skuteč se ujímá vedení. Hráči Skalice musí zabrat, aby jim soupeř neutekl.
03:53 GÓL FbC Skuteč! 1:0
03:10 A máme tu první vyloučení zápasu. Hráč skalice přesekal protihráče a rozhodčí neměli slitování.
02:50 Vyloučen hráč #42 Filip Svatoš družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za sekání
02:48 První minuty zápasu se nám odehrávají v rychlém tempu a oba týmy si vytvářejí šance z rychlých breaků.
00:01 A máme tu začátek utkání mezi Skutčí a Skalicí. V prvních zápasech dnešního dne obdrželi hráči Skalice 10 branek a hráči Skutče naopak 14 nastříleli. Kurzy jsou tak jasné. Nebo se dočkáme překvapení?