3:8
    Tomáš CINK
    (Kábele)

Orel Přelouč - Klub SPV Slovan Pardubice 3:8
branky: 21. Ladislav Jezdinský, 27. Ladislav Jezdinský, 40. Radim Křinka - 7. Tomáš Cink, 10. Vojtěch Kubant, 11. Martin Pova, 19. Martin Pova, 31. Dominik Čech, 37. Martin Pova, 42. Martin Pova, 43. Tomáš Cink; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Pavel Matoušek 19 - Evžen Vokál 21; po třetinách: 0:3, 2:1, 1:4
45:00 Střely ve 3. části: 6:10
44:59 Konec zápasu.
44:00 Probíhá poslední minuta utkání
42:52 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:8
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #18 Tomáš Cink, asistoval #12 Roman Kábele (3:8)
42:52 Do samostatného úniku se dostal Cink a střelou k tyči nedal golmanovi Přelouče šanci. stav
41:21 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:7
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #8 Dominik Čech (3:7)
41:21 Přelouč nevyužila nabídnutou přesilovou hru a naopak sama inkasovala. Dorážku v předbrankovém prostoru zařídil opět Pova.
39:48 GÓL Orel Přelouč ! 3:6
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #55 Radim Křinka z trestného střílení (3:6)
38:37 Dvě rychlé střely Přelouče a SPV jen vyhazuje vysokým obloukem pryč
36:47 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:6
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #10 Vojtěch Kubant (2:6)
36:47 JIž po konci přesilovky přišla střela a před brankou, překvapivě, tečoval střelu Pova
35:30 Přesilovka SPV zatím bez většího nebezpečí pro přeloučskou svatyni.
34:45 Vyloučen hráč #30 Radek Filipi družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
34:41 Vyloučen hráč #28 Michal Bulis družstva Orel Přelouč na 2 minuty za špatné střídání
34:41 Vyloučení na straně Přelouče, z přemíry snahy tým špatně střídal a byl odměněn 2 trestnými minutami.
34:00 Přelouč se zakousla do SPV a snaží se se zápasem ještě něco udělat.
33:00 Z dobré předbrankové pozice útočník Přelouče minul
31:24 SPV střílí btranku, ale rozhodčí ihned rozpažil - branka neplatí, byla vstřelena vysokoku holí.
30:07 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:5
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #8 Dominik Čech bez asistence (2:5)
30:07 Přelouč vyhrála úvodní vhazování III.třetiny, ale vlastní chybou přišla o míč a SPV bleskově střílí 5.branku
30:00 Začala III.třetina
30:00 Střely ve 2. části: 6:5
29:59 Posĺední 4min II.třetiny patřily jednoznačně Přelouči. Napadala rozehrávku SPV a jen kvůli svým vlastním nepřesnostem se ochudily o další vstřelené branky.
26:54 GÓL Orel Přelouč ! 2:4
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #27 Ladislav Jezdinský, asistoval #15 Martin Šetina (2:4)
26:54 Přelouč využila svou mírnou převahu a po střele ze střední vzdálenosti snižuje na 2:4
23:26 Krásná kombinační hra Přelouče. Vykombinovali se až do vyložené příležitosti, ale opět se vyznamenal golman SPV
20:56 GÓL Orel Přelouč ! 1:4
20:53 Po volném úderu se prosazuje střelou od půlky také Přelouč
20:32 Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Oba brankáři jsou zatím v klidu
18:36 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 0:4
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #4 Michal Talacko (0:4)
18:00 Začátek II.třetiny patří zatím přeloučským
16:46 Vyloučen hráč #3 Tomáš Cabrnoch družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
16:00 Krásná střela Povy do horního růžku branky, brankář Přelouče ještě krásnějším zákrokem střelu likviduje
15:00 Začala II.třetina
15:00 Střely v 1. části: 12:12
14:59 Zatím vidíme herně vyrovnané utkání, ale veliký rozdíl je v proměňování šancí. Zatímco SPV své šance proměnily, Přelouč ztroskotala na výborném Vokálovi.
12:00 Přelouč se snaží napadat rozehrávku, daří se ji to, ale veškeré snahy končí na brtankáři SPV.
11:54 Přelouč využila své mírné převahy a po střele ze střední vzdálenosti snižují na 2:4
10:32 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 0:3
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova z trestného střílení (0:3)
10:32 Nájezdu se zhostil Pova a bezpečně proměnil
10:32 Faul při střele - máme tady nájezd
09:50 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 0:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #12 Roman Kábele (0:2)
09:48 Ledabylá rozehrávka znamenala ztrátu míče a po faulu rozhodčímu nezbylo nic jiného , než nařídit trestné střílení pro Přelouč. Přelouč šanci využila a snížila na 3:6
07:53 Přelouč je evidentně otřesena, jen tyčka je zachránila od inkasování třetí branky
06:53 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 0:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #18 Tomáš Cink, asistoval #80 Martin Pova (0:1)
06:53 Nedáš dostaneš. Nejdříve Knížek z Přelouče netrefil polovinu odkryté branky a na druhé straně se po nahrávce Povy trefil Cink.
05:00 Po obdržené brance se Přelouč ihned zvedla a v rychlém sledu mířily na golmána SPV tři nebezpečné střely.
03:36 První branku posíláme jako pozdrav do Lubné
03:36 SPV nabídnutou přesilovou hru rychle využívá. Branku zařídil Pova
03:13 přesilovka zatím bez ohrožení branky SPV
02:48 Vyloučen hráč #22 Miloš Kot družstva Orel Přelouč na 2 minuty za blokování florbalky
01:46 Přesilovka Přelouče. Po chybné rozehrávce Povy už obránci SPV nezbývalo nic jiného než faulovatl.