44
  • 44 43:44
    2

Klub SPV Slovan Pardubice - HAGA Pardubice 7:6
branky: 2. Radek Filipi, 19. Radek Filipi, 19. Martin Pova, 19. Martin Pova, 23. Vojtěch Kubant, 32. Miloslav Zavoral, 37. Vojtěch Kubant - 4. Filip Dohnal, 9. Martin Puchýř, 24. Martin Drápalík, 26. Filip Dohnal, 27. Daniel Sýkora, 42. Lukáš Samek; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Filip Ryant; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Evžen Vokál 33 - Aleš Weniger 29; po třetinách: 1:2, 4:3, 2:1
45:00 Střely ve 3. části: 14:14
44:00 SPV se snaží držet míček na svých holích a nedovolit týmu HAGAS vyrovnat
43:44 Vyloučen hráč #4 Martin Drápalík družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
43:00 Poslední dvě minuty zápasu
41:34 GÓL HAGA Pardubice! 7:6
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Lukáš Samek, asistoval #11 Martin Puchýř (7:6)
40:12 Timeout HAGA Pardubice
39:13 HAGA se stále tlačí do střel a má více ze hry, SPV ale koncentrovaným výkonem v obraně brání své vedení.
36:35 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 7:5
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #26 Evžen Vokál (7:5)
36:26 Po tlaku HAGY padla branka paradoxně na druhé straně a SPV odskakuje na rozdíl dvou branek.
36:00 HAGA stupňuje tlak, ale SPV v obraně zatím pozorní
35:17 HAGA opět v útoku, ale stále bez přesné střely.
33:33 Branka SPV neuznána pro vysokou hůl.
33:15 HAGA se usadila před bránou SPV, ale chybí tomu přesná střela.
31:03 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 6:5
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #23 Miloslav Zavoral, asistoval #80 Martin Pova (6:5)
31:03 Šťastná branka SPV, střelu od půlky brankář HAGY vyrazil nad sebe a míček pomalu zapadl za jeho záda
30:01 Začala III.třetina
30:00 Střely ve 2. části: 11:12
29:59 Úvod II.třetiny patřil týmu SPV, kdy využili ztráty koncentrace HAGY a třemi slepenými goly yotočili stav utkání na 5:2. HAGA se ale nevzdala a v závěru třetiny stav vyrovnala.
29:00 Poslední minuta II.třetiny.
26:09 Timeout Klub SPV Slovan Pardubice
26:09 GÓL HAGA Pardubice! 5:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #7 Daniel Sýkora, asistoval #99 Aleš Weniger (5:5)
25:50 GÓL HAGA Pardubice! 5:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Filip Dohnal, asistoval #11 Martin Puchýř (5:4)
23:50 GÓL HAGA Pardubice! 5:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #4 Martin Drápalík, asistoval #16 Martin Jedlička (5:3)
22:23 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 5:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #12 Roman Kábele (5:2)
18:52 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #8 Dominik Čech (4:2)
18:26 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #11 Martin Wróbel (3:2)
18:09 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #12 Roman Kábele (2:2)
15:10 Ihned po vhazování se do šance dostala Haga, přečíslení dva na jednoho ale nevyužila.
15:01 Začala II.třetina
15:00 Střely v 1. části: 11:7
14:00 SPV se snaží držet míček na svých holích a nedovolit tak vyrovnání.
14:00 Oba týmy si dokážou vypracovat výhodné střelecké pozice, ale horší muška brání změnám skore na obou stranách
13:00 Poslední dvě minuty zápasu
08:16 GÓL HAGA Pardubice! 1:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #11 Martin Puchýř, asistoval #16 Martin Jedlička (1:2)
03:43 GÓL HAGA Pardubice! 1:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Filip Dohnal bez asistence (1:1)
03:20 Šance se střídají na obou stranách
01:36 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:0
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #4 Michal Talacko (1:0)
01:34 Po úvodní mírné převaze Hagy padl paradoxně první gol na druhé straně.
00:01 Utkání bylo zahájeno