10:0
    Karel VAŠÁK
    (Zíbr)

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FbC Titáni USK Pardubice 10:0
branky: 11. Rudolf Suk, 16. Tomáš Zíbr, 19. Petr Janíček, 23. Petr Janíček, 26. Karel Vašák, 35. Václav Vachek, 37. Petr Janíček, 39. Petr Janíček, 43. Michal Krejcar, 44. Karel Vašák; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Filip Ryant; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: David Stibor 10, Josef Němec 7 - Vojtěch Grametbauer 28; po třetinách: 1:0, 4:0, 5:0
45:00 Střely ve 3. části: 14:6
43:35 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 10:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #10 Tomáš Zíbr (10:0)
42:01 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 9:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #31 Michal Krejcar, asistoval #9 Václav Vachek (9:0)
38:04 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 8:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #71 Pavel Kuneš (8:0)
36:11 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #77 Michael Havran (7:0)
34:02 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #9 Václav Vachek, asistoval #15 Stanislav Karban (6:0)
32:50 Vyloučen hráč #31 Michal Krejcar družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 10:7
25:02 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #6 Jiří Neumann (5:0)
25:02 Střídání brankáře. Nový brankář #81 Josef Němec družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
22:50 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček bez asistence (4:0)
22:15 Titáni se snaží stáhnot stav zápasu, ale zatím se nedaří.
20:58 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za špatné střídání
18:06 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (3:0)
17:30 Teplota v hale připomíná hokejové prostředí. :D
17:22 Hráči hrajou ve velice chladných podmínkách. :(
15:16 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #20 Karel Vašák (2:0)
15:00 Střely v 1. části: 10:4
14:00 Dvůr v plném počtu.
13:37 Dvůr ale brání velmi dobře.
12:00 Titáni mají šanci srovnat krok se svým sokem.
11:40 Vyloučen hráč #21 Šimon Říha družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za blokování florbalky
10:44 Zápas je hodně běhaví,
10:23 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #18 Martin Heřmanský (1:0)
09:13 Vyloučen hráč #10 Jakub Berka družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za hrubost
07:30 Dvůr je zatím aktivnější a kontroluje průběh zápasu. Jen gól nám k tomu chybí.