• 45 44:34
    2
    Josef MIKULECKÝ

FBK Piráti Sokol Chrudim - FTC Vysoké Mýto B 8:7
branky: 2. Filip Boháček, 3. Jakub Kofroň, 4. Petr Kučera, 15. Václav Svratecký, 30. Tomáš Hájek, 37. Martin Pešava, 39. Lukáš Pavuk, 44. Jakub Kofroň - 1. Tomáš Král, 7. Radim Jiráský, 10. Jakub Poláček, 14. David Vaňásek, 21. Tomáš Král, 43. Libor Knypl, 44. Radim Jiráský; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Daniel Jireček; vyloučení: 5:3; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Stehlík 26 - Tomáš Hynek 10, David Vaňásek 8; po třetinách: 4:4, 1:1, 3:2
45:00 Komentář domácích Jelínek Tomáš (Vedoucí): Kvalitní zápas ve slušném tempu. Zužitkovali jsme brejky, které soupeř párkrát nabídl. V závěru se nám podařilo ubránit mohutný tlak soupeře. Děkujeme soupeři a rozhodčím za fér utkání a golmanovi přejeme ať je v pořádku
45:00 Střely ve 3. části: 11:10
44:34 Vyloučen hráč #27 Josef Mikulecký družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za hrubost
44:34 Vyloučen hráč #2 Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:28 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 8:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #8 Radim Jiráský, asistoval #2 Jan Kajsrlík (8:7)
43:27 Už jsme viděli hodně, ale  takhle čistě trefený růžek branky? Pořadatelský stolek se klaní.
43:23 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 8:6
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň, asistoval #24 Martin Pešava (8:6)
43:00 Napětí na hřišti by se dalo krájet
42:21 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 7:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #77 Tomáš Král (7:6)
42:20 Krásně trefená zadní tyč a Mýto je opět ve hře!
41:13 Hra je poklidná.
39:06 kdo viděl film Rivalové, byl to jen slabý odvar toho, co se právě teď odehrává na hřišti mezi soupeři
38:17 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 7:5
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #4 Lukáš Pavuk, asistoval #2 Petr Kučera (7:5)
36:34 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 6:5
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #24 Martin Pešava, asistoval #7 Jakub Kofroň (6:5)
36:33 Po krásné akci já na bráchu, brácha na mě Chrudim mění score ve svůj prospěch
32:43 Střídání brankáře. Nový brankář #79 David Vaňásek družstva FTC Vysoké Mýto B
32:43 Po nehezkém zranění odchází brankář Vysokého Mýta s potleskem ze hřiště
32:34 Snad přesilová hra trochu Mýtu pomůže a dostane je do vedení
30:37 Vyloučen hráč #2 Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za blokování florbalky
30:00 Střely ve 2. části: 8:9
29:17 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 5:5
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #36 Tomáš Hájek, asistoval #20 Filip Boháček (5:5)
28:07 Na hřišti se druhou třetinu nic moc neděje, snad třetí bude o nězo zajímavější
23:54 Vyloučen hráč #68 Libor Knypl družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za zvedání florbalky
20:42 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #68 Libor Knypl (4:5)
19:52 Vyloučen hráč #14 Daniel Brtnický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání
19:14 Neskutečný zákrok rukou golmana z Chrudimi, dneska má opravdu svůj den
16:57 Vyloučen hráč #7 Jan Vácha družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:00 Střely v 1. části: 7:14
14:57 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:4
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #18 Václav Svratecký, asistoval #2 Petr Kučera (4:4)
13:32 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #68 Libor Knypl (3:4)
10:53 Zápas je vyrovnaný a rozhodně je tu na co koukat
09:47 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #17 Jakub Poláček, asistoval #15 Jiří Novotný (3:3)
08:54 Brankář Chrudimi předvedl skvělý zákrok a vychytal téměř jasnou golovou šanci
06:21 Ťuk ťuk a míček je v brance. Mýto se chce znovu protlačit do vedení
06:15 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #8 Radim Jiráský bez asistence (3:2)
04:20 Vypadá to, že první vstřelený gol nemusí hned znamenat vyhraný zápas, ale nebudeme předbíhat a oběma týmům držime palce
03:32 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 3:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Petr Kučera, asistoval #24 Martin Pešava (3:1)
02:02 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:1
02:01 Kofroň se napřahuje a trefuje růžek branky Vysokého Mýta
01:25 Tento zápas nás čekají určitě zajímavé a napínavé momenty
01:09 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #20 Filip Boháček, asistoval #14 Daniel Brtnický (1:1)
00:16 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 0:1
00:14 Hra nám začíná bleskovou akcí Mýta