• 45 44:04
    2
    Roman KADLEČEK

FbC Titáni USK Pardubice - FbC Hradec Králové B 2:9
branky: 21. Vojtěch Havránek, 39. Dominik Vejvara - 1. Patrik Strejcius, 5. Lukáš Klouček, 8. Jan Schejbal, 14. Lukáš Klouček, 14. Jan Schejbal, 15. Lukáš Klouček, 23. Lukáš Klouček, 23. Ondřej Šimerda, 25. David Štaier; rozhodčí: Václav Křepelák - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Vojtěch Grametbauer 33 - Filip Školník 26; po třetinách: 0:6, 1:3, 1:0
45:00 Střely ve 3. části: 12:7
44:04 Vyloučen hráč #98 Roman Kadleček družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za sekání
42:40 Probíhají poslední útoky tohoto zápasu, z větší části u branky FBC Titáni USK Pardubice.
40:20 Hradecký útočník s číslem #80 přešel dva soupeře, avšak finální klička na brankáře FBC Titáni USK Pardubice mu nevyšla.
38:26 Osamocený hráč FBC Titáni USK Pardubice s číslem #43 střílí v tváří tvář branku do hradecké sítě.
38:24 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 2:9
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #43 Dominik Vejvara, asistoval #45 Tomáš Jelínek (2:9)
37:10 Vidíme mnoho chyb v přechodových fázích hry obou mužstev.
34:39 Hra se přelévá z jednoho konce hřiště na druhý.
32:23 Pocit gólové radosti pro tým FbC Titáni USK Pardubice kazí skvělými zákroky brankář v hradeckém dresu, dnes je to jeho zápas.
31:19 Zatím třetina probíhá v poklidném tempu, mnoho střel nevidíme.
30:01 Poslední třetina zápasu právě začala.
30:00 Střely ve 2. části: 6:19
29:29 Standardní situace FbC Titáni USK Pardubice končí střelou nad hradeckou branku. Tím druhá třetina končí.
27:13 Před brankou FbC Hradec Králové B se vyskyl úplně nekrytý útočník FbC Titáni USK Pardubice, avšak nedokázal zasunout míč do sítě.
24:20 Nedáš dostaneš, po neskutečném zákroku brankéře FbC Hradec Králové B dávájí z protiútoku gól již na 1:9.
24:18 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:9
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #24 David Štaier, asistoval #86 Patrik Strejcius (1:9)
22:46 Fantastický zákrok brankáře FbC Titáni USK Pardubice ze situace 2 na nikoho! Bohužel z další akce dostátá gól přímo pod horní tyčku své branky.
22:35 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:8
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #5 Ondřej Šimerda, asistoval #7 Dominik Jarka (1:8)
22:26 Brankář FbC Titáni USK Pardubice se nechal nachytat a dostává gól na přední tyč.
22:02 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #24 David Štaier (1:7)
21:33 Konečně se urodilo i na druhé straně hřiště, po samostatné akci se prosazuje hráč s číslem #4 z týmu FbC Titáni USK Pardubice.
20:31 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 1:6
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #4 Vojtěch Havránek bez asistence (1:6)
19:30 Řada s čísly #80 v hradeckých barvách si v obranném pásmu  FbC Titáni USK Pardubice vytvořila obrovský tlak, zatím bez vstřeleného gólu.
17:55 Na hracím poli nyní vidíme taktickou hru na obou stranách.
15:00 Střely v 1. části: 10:16
14:59 Z pohledu na světelnou tabulku je poznat, že jeden z týmů má zápas skvěle rozehraný. Dokáže druhý tým nalézt sílu na obrat?
14:26 Vyloučen hráč #11 Michael Kořínek družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
14:18 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #86 Patrik Strejcius (0:6)
13:20 Dva rychlé góly do sítě FbC Titáni USK Pardubice v několika sekund!
13:16 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #15 Jakub Vít (0:5)
13:09 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #95 Denis Polák (0:4)
12:30 FbC Titáni USK Pardubice vyvíjí velký tlak a snaží se s výsledkem ještě něco udělat do konce této třetiny.
08:35 Vyloučen hráč #30 Josef Janko družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za sekání
08:00 Po vstřeleném gólu z protiútoku navíc FbC Hradec Králové B hraje přesilovou hru.
07:49 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #5 Ondřej Šimerda (0:3)
07:20 Taktický faul v obraném pásmu FbC Titáni USK Pardubice.
06:34 Nyní vidíme hru na obou koncích hřiště bez střel na branku.
04:30 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #44 Filip Školník (0:2)
04:30 FbC Hradec Králové B jde po nenápadné střele ze střední vzdálenosti do dvoubrankového vedení.
02:45 Prozatím ze hry mají více hráči FnbC Hradec Králové B. Avšak nyní velký závar před hradeckou brankou, který hráči FbC Titáni USK Pardubice nedokázali využít.
01:00 Po krásné akci se ujímá vedení tým FBC Hradec Králové.
00:51 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #86 Patrik Strejcius, asistoval #24 David Štaier (0:1)