43
  • 43 42:38
    SPV Pardubice

Klub SPV Slovan Pardubice - FbC Skuteč 2:3
branky: 11. Martin Wróbel, 19. Vojtěch Kubant - 24. Filip Hurych, 33. Kryštof Maňour, 40. Kryštof Maňour; rozhodčí: Aleš Jansa - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Evžen Vokál 26 - Jonáš Moravec 23; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:2
45:00 Komentář hostů Laška Ondřej (Trenér): Děkujeme za zápas.
45:00 Komentář domácích Talacko Michal (Vedoucí): Děkujeme za zápas a přejeme soupeři hodně štěstí do dalších střetů.
45:00 Střely ve 3. části: 8:15
42:38 Timeout Klub SPV Slovan Pardubice
39:41 Skuteč právě vsítěním branky dokončila obrat a zvyšuje na 3:2.
39:40 GÓL FbC Skuteč! 2:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #19 Ondřej Krejčí (2:3)
38:40 Hráč Skuče Kryštov Maňour právě neproměňuje trestné střílení a hra pokračuje za stavu 2:2.
38:23 Trestné střílení družstva FbC Skuteč neproměnil #74 Kryštof Maňour.
36:42 Vyloučen hráč #12 Roman Kábele družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
34:26 Hra je při vyrovnaném stavu velmi rychlá a také se velmi přiostřuje, jsme zvědavý na konečné skóre.
32:02 GÓL FbC Skuteč! 2:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #2 Damián Václav Pavliš (2:2)
32:02 Po dlouhém snažení přichází velmi oslavený vyrovnávací gól který dává hře nový nádech.
30:00 Střely ve 2. části: 11:8
28:50 I po neuznaném vyrovnávacím gólu Skuteč nevěsí hlavu a pere se o ten chtěný vyrovnávací gól na 2:2.
24:12 Skuteč je po gólu jako vyměněná, mnohem více tlačí a vyhrává více soubojů.
23:16 Po dlouhém tlaku a snažení dává Skuteč kontaktní gól a snižuje na 1:2.
23:15 GÓL FbC Skuteč! 2:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #23 Filip Hurych, asistoval #44 Tomáš Šikl (2:1)
18:48 Po nešťastném odrazu dává SPV další gól a zvyšují na pro ně výhodé skóre 2:0
18:42 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:0
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #4 Michal Talacko (2:0)
16:34 Po demoličním zákroku na mantinel tlak pokračuje a s ním i stupňující 2. třetina.
15:00 Střely v 1. části: 6:6
14:59 Skončila první třetina což znamená párek pro pořadatele.
11:34 Skuteč dává gól, který ale nebyl uznán, neboť byl daný vysokou holí.
10:19 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:0
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #11 Martin Wróbel, asistoval #4 Michal Talacko (1:0)
09:39 Po velmi vyrovnaných 10  minutách je tady 1. gól který rozezněl celou Dukla arenu v Pardubicích.
06:46 Utkání je velmi vyrovnané a velmi se střídají působiště hry.
00:20 Zápas je již od začátku v masivním tlaku.